Starší dorost bojoval na Zlatém kahanu

14. 7. 2014
Redakce | FOTO: Radim Maloch

Š I L H E Ř O V I C E – Starší dorostenci Slezského FC se zúčastnili již třiatřicátého ročníku tradičního letního turnaje dorostenců s názvem Zlatý Kahan. V Šilheřovicích se sešla slušná konkurence a Opavští nakonec obsadili pátou příčku.

„Zlatý Kahan má dlouholetou tradici. Chtěli jsme si vyzkoušet kluky v konfrontaci se silnými soupeři a turnaj náš záměr splnil. Máme úplně nové mužstvo, tým se tvoří, kluci si na sebe zvykají. Mezi sedmnáctkou a devatenáctkou je ve všech ukazatelích markantní rozdíl a pro hráče je to velký skok,“ řekl trenér opavských starších dorostenců Alois Skácel.

„Všichni kluci jsou však pracovití, takže s přípravou jsme zatím spokojeni. Jen mě mrzí, že se nám na turnaji zranil hráč, který je u nás na zkoušku, a směřoval do základu. I přes jeho zranění ale máme zájem, aby s námi pokračoval,“ dodal Skácel s tím, že v úterý se tým přesune na soustředění do Háje ve Slezsku, které vyvrcholí přípravným zápasem s Vítkovicemi.

Pak už na nové mužstvo starších dorostenců čeká ostrý start v soutěži, kdy Opavští přivítají v sobotu 26. července od 13:30 výběr nováčka Meteor Praha.

Zápasy SFC Opava na turnaji

  • SFC Opava – Baník Ostrava 0:2
  • SFC Opava – Banská Bystrica 0:0
  • SFC Opava – Karviná 1:0
  • SFC Opava – Ružomberok 0:2

Více fotografií zobrazíte kliknutím na tento odkaz.


sdílet