oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
úterý 21.9., 3.kolo
SFC Opava 
17:00
 Mladá Boleslav

Na Sigmě budou zvýšená bezpečnostní opatření

18.03.2015, autor Redakce
Utkání mezi Slezským FC a Olomoucí bylo vyhodnoceno jako rizikové. I z toho důvodu bude sektor hostů, který je omezen kapacitou 651 míst k sezení, pod zvýšeným dohledem pořadatelské služby a policie.

Naši fanoušci se na stadion dostanou pouze jedním vchodem a zároveň východem ze sektoru určenému hostujícím příznivcům. Ten se nachází na tribuně východ Androva stadionu z ulice Na střelnici.

Pokladna je v těsné blízkosti sektoru stejně jako stánek s občerstvením. Při vstupu do sektoru budou prováděny důsledné bezpečnostní prohlídky a namátkově dojde také k dechovým zkouškám na alkohol. Pokud kdokoliv jakýmkoliv způsobem poruší návštěvní řád stadionu, bude vyveden bez nároku na vrácení vstupného.

Sektor je vybaven dvojitým oplocením a bezpečnostní sítí. Deset řad přilehlých sedadel bude vyblokováno, po celé délce se navíc rozestaví pořadatelská služba, která bude úzce spolupracovat s policií. V případě potřeby ji může požádat o součinnost nebo rovnou zásah.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies