oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 23.10., 12.kolo
SFC Opava 
15:30
 Žižkov

Opaváci se podíleli na úspěších v Mezikrajské soutěži

05.06.2015, autor Redakce
O P A V A - Před nedávnem se uskutečnila republiková finále Mezikrajských soutěží. Trenér opavské čtrnáctky Radovan Morong vedl výběry Moravskoslezského kraje U-13 a U-14, s nimiž vybojoval třetí respektive druhé místo.

Mezi hráči do čtrnácti let v našem hlavním městě kraloval Pražský krajský fotbalový svaz. Moravskoslezský obsadil druhou příčku a nechal za sebou Středočeský a Jihomoravský svaz. K tomuto úspěchu přispěli také fotbalisté Slezského FC Lukáš Katschmarz, Adam Gorčica, Teodor Janjuš a Robert Ondráček.

Kategorie U-13 sehrála své finále ve Velkých Losinách. Opět zvítězil Pražský KFS, druhý skončil Středočeský KFS a bronzová příčka připadla Moravskoslezskému KFS. Na třetí pozici měli podíl také Opavané. Konkrétně se jednalo o Sebastiana Latoně, Jakuba Rolného, Matěje Silbera, Tomáše Kirschnera a Dominika Kuču. „Všem hráčům patří poděkování za předvedené výkony vzornou reprezentaci klubu,“ poznamenal kouč Radovan Morong.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies