oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 22.2., 22.kolo
Slavia 
od 14:30
 SFC Opava
Vánoční zápas SFC Opava

Vánoční zápas se blíží, přijďte se podívat na duel osobností

17.12.2015, autor Redakce
O P A V A - Vánoční zápas Slezského FC se hlásí o slovo, hostit jej bude jako tradičně umělka v Opavě-Kylešovicích. Utkání vypukne v sobotu 19. prosince od 16 hodin. Stavte se mrknout na duel osobností opavského fotbalu!

Kdo proti sobě nastoupí?

Sestava žluto-modrých: Kosmál, Christoph, Pejša, Farský, Harazim, Devátý, Wirth, Sedláček, Matýsek, Prohászka, Vožník, Nezmar, Poštulka, Havala.

Sestava červeno-černých: Lefenda, Černín, Orel, Jašek, Onufer, Hadaščok, Kolínek, Kutty, Zavadil, Hampel, Černý, Rozhon, Prasek, Deseyve.

Mezi váženými hosty, kteří byli na Vánoční zápas Slezského FC pozváni, nebudou chybět ani další osobnosti spojené s opavským fotbalem jako Pardy, Bobčík, Šafránek, Kořistka, Bedrich, Rovňan st., Groff, Pospěch st., Vrba, Hellebrand, Knopp a řada dalších.

Vánočního utkání se zúčastní také hráči A mužstva, generální manažer klubu Alois Grussmann i předseda představenstva SFC Opava Marek Hájek.

Zápas řídí Martin Neděla, na čarách mu budou asistovat pomezní Josef Bukovský a Martin Šafrán. Utkání se odehraje v klasickém stylu 2 x 45 minut na celé hřiště.

Výkop duelu je na programu v sobotu 19. prosince od 16 hodin na umělé trávě v Opavě-Kylešovicích. Připraveny pro vás budou zabíjačkové speciality, svařené víno či grog.

Přijďte nasát vánoční atmosféru na fotbal, jste srdečně zváni!Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies