oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 7.6., 28.kolo
SFC Opava 
od 15:00
 Slovácko
Jedenáctka zvládla kvalifikaci

Jedenáctka se kvalifikovala na Ondrášovka Cup

22.10.2016, autor Redakce
Opava – Mladým hráčům naší jedenáctky se před nedávnem podařil husarský kousek. Kvalifikovali se totiž na finálový turnaj prestižního Ondrášovka Cupu 2017, který je fotbalovou veřejností vnímán jako mistrovství České republiky.

Kluci z U-11 tak doprovodí výběry kategorií U-8 a U-10, které se na stejný turnaj dokázali probojovat v minulých týdnech.

Podle trenéra Jana Hrušky mladšího je Ondrášovka Cup vůbec nejnáročnějším turnajem, jehož se lze u nás zúčastnit. „Proběhla předkvalifikace, následovala kvalifikace a v květnu 2017 proběhne finálový turnaj, do kterého se probojovalo v každé kategorii nejlepších 24 družstev z ČR. SFC Opava čeká ještě kvalifikace kategorií U-12 a U-13,“ popisoval kouč opavské jedenáctky.

„Přejeme klukům, ať dokážou naplno prodat to, co denně pilují s trenéry při trénincích a zaslouženě postoupí, aby zažili atmosféru závěrečného turnaje, která stojí za to. Za U-11 mám velkou radost, protože kvalifikaci si zkusili všichni hráči týmu až na Tobiáše Breksu, který má ruku v sádře. Finálový turnaj mu ale doufám neuteče a všichni pojedeme změřit síly s nejlepšími týmy v ČR,“ dodává.

Hráči Slezského FC U-11 na fotografii výše:
Horní řada zleva: Jan Hruška – trenér, Tobiáš Winkler, Vojtěch Hranoš, Vít Hendrych, Michal Vladař, Patrik Jaroš, Alex Zacpal, Daniel Kubát, Tobiáš Souček, Kryštof Hendrych, Petr Souček – trenér.
Dolní řada zleva: Filip Endrych, Tomáš Hejhal, Vojtěch Neuwirth, Šimon Tomíček, Matěj Patyk, Eliáš Míška.
Ležící: Matyáš Kadlec.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies