oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 11.4., 28.kolo
SFC Opava 
od  
 Slovácko

Přijede Most, oproti jaru se značně obměněným kádrem

03.08.2012, autor Redakce
Už jsme se dočkali, fotbalové jaro i ve druhé lize se hlásí o slovo. V sobotu se v Městských sadech představí celek Mostu.

Ten na jaře válel, patřil k nejlepším týmům soutěže, ovšem během léta prošel kádr kouče Michala Zacha velkými změnami.

Skončili borci jako například Mlika, Huna, Danoski, Kerbr, Hofmann, které nahradili mladíci převážně zapůjčeni z Teplic, kteří se nabalili okolo zkušeného Tomáše Pilaře. „Nečitelné mužstvo, které je tvořené z mladých fotbalistů. Určitě budou těžit hodně ze své rychlosti,“ říká trenér Opavy Josef Mazura. Ve svém posledním vystoupení vyhrál mostecký Baník pohárový duel v Brozanech 2:0, když branky vstřelili Mujagič s Láchou. „Nečeká nás lehké utkání. Ale doma ztrácet body nemůžeme, Most musíme porazit a pozitivně naladit naše fanoušky,“ podotýká kapitán týmu Lumír Sedláček.

Náš kouč má o sestavě jasno, ale prozrazovat ji nechce. „Máme z čeho vybírat, a to je dobře. Oproti Slavičínu možná nějakou tu změnu udělám,“ pousmál se starý lišák Mazura.

Jisté je, že Opavským budou chybět zranění Partyš s Horkou. „Bohužel je to tak, věřím, že hlavně Zdenu se nám podaří nahradit,“ podotýká trenér, který chce divákům nabídnout zajímavý fotbal. „Chceme hrát útočně, tak, aby se diváci na náš další zápas těšili,“ uzavřel opavský stratég.

Utkání začíná v 18 hodin.

Pravděpodobná sestava Mostu: Pokorný – Řehák, Běloušek, Nobst, Pospíšil – Šraga, Lafrance, Pilář, Mujagič – Vodička, Lácha.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies