oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 7.6., 28.kolo
SFC Opava 
od 15:00
 Slovácko
Opavské peklo

VIDEO: Jak se fandilo proti Plzni? Skvělé choreo i mexické vlny

27.10.2016, autor Redakce
Opava – Městské sady se v utkání proti Plzni proměnili ve žluto-modré peklo. Necelých sedm tisícovek diváků hnalo opavské borce k senzačnímu vítězství nad mistrovskou Viktorií Plzeň. Podívejte se na videa a připomeňte si úžasnou atmosféru na stadionu Slezského FC.

„Byl to můj nekrásnější zápas kariéry. Lidé byli suproví. Takovou atmosféru jsem znal jen z vyprávění a teď jsem ji zažil na vlastní kůži,“ pochvaluje si Jakub Janetzký, který v závěru první půle hlavou srovnal na 1:1.

Skvělou atmosféru si užíval také hrdina zápasu Jan Žídek, který vstřelil z poloviny hřiště vítěznou branku. „Jako malý kluk jsem chodil na Kaučuk. Teď jsem podobnou kulisu zažil jako hráč. Bylo to pro mě neskutečné,“ přiznává opavský kapitán. „Fanouškům musíme poděkovat. Atmosféra byla fakt nádherná. Krásné bylo i choreo,“ dodává Václav Jurečka.

Zápas si užívali nejen hráči, ale i diváci na tribunách. Mezi nimi někdejší ikona Opavy a bývalý vynikající záložník Lumír Sedláček. „Jsem rád za kluky i za náš klub. Zápas se povedl po všech stránkách. Atmosféra na stadionu mě pohltila. V myšlenkách jsem se vrátil na začátek své kariéry v opavském áčku, kdy chodily na fotbal desetitisícové návštěvy,“ usmívá se současný sekretář Slezského FC.

„Věřím, že si lidé zápas užili a v sobotu v utkání proti Třinci si znovu najdou cestu na stadion,“ přeje si Sedláček.

Sobotní derby s Třincem je na programu v 18 hodin. Přijďte podpořit opavské fotbalisty!Zdroj videí: www.sfc.4fan.czPro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies