oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
čtvrtek 23.7., Nad
SFC Opava 
od 18:00
 Olomouc
Autogramiáda SFC Opava

Autogramiáda se vydařila. Pro podpisy si přišly desítky lidí

11.11.2016, autor Redakce | FOTO: Deník / Petr Widenka
Opava – Bezmála hodinu trvala autogramiáda opavských fotbalistů v obchodním centru Breda & Weinstein. Některým hráčům Slezského FC musela z dlouhého psaní bolet ruka, své podpisy totiž rozdali desítkám lidí.

Autogramiáda se uskutečnila v rámci Kabelkového veletrhu, který na podporu nemocné Emičky Plačkové zorganizoval Opavský a hlučínský Deník.

Mezi opavskými fotbalisty, kteří do Bredy dorazili, nechyběla ani největší hvězda týmu Zdeněk Pospěch. Toho si fanoušci na hřišti na podzim kvůli nepříjemnému zranění moc neužili. Úsměv z tváře mu ale nezmizel.

Příznivci si autogramiádu pochvalovali. „Podobných akcí není nikdy dost. Je fajn, že se opavský fotbal snaží ukázat na veřejnosti. Myslím, že to lidé ocení,“ říká Honza, jeden z fanoušků Slezského FC.

„Moc pro mě znamená podpis Zdeňka Pospěcha. Cením si ale i autogramu Tomáše Smoly. Z letních posil, které do Opavy přišly, se mi líbí nejvíc. Je to útočník podle mého gusta. Snad mu střelecká forma vydrží,“ přeje si fanynka Klára.

Podepisoval se také kouč Slezského FC Roman Skuhravý, jenž do internetové aukce Deníku věnoval kravatu a kabelku své manželky Lenky. Zajímavostí je, že módní doplněk jeho ženy vydražili právě opavští hráči.

„Na mou kravatu zřejmě neměli peníze, tak koupili aspoň kabelku,“ usmívá se Roman Skuhravý. Obránce Jan Žídek reagoval okamžitě. „Kabelku si asi vystavíme v šatně. Trenér ji ale od nás může odkoupit zpátky. Aspoň se ukáže, jaký má k manželce citový vztah,“ směje se kapitán Opavy.Další fotky v albu na Facebooku »Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies