oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 4.7., Nad
SFC Opava 
od  
 Olomouc
Zimní příprava

Trenér si přípravu pochvaluje, Biel odcestoval

09.01.2017, autor Redakce
Opava – První dny zimní přípravy jsou za námi. Trenér Roman Skuhravý je zatím spokojený, i přesto, že mu z tréninkového procesu na krátký čas vypadl polský záložník Bartosz Biel. Milým překvapením je zatím dorostenec Adam Rychlý.

„Bartosz se musel vrátit do Polska vyřídit nějaké povinnosti do svého mateřského klubu. Věřím, že se brzy vrátí a zasáhne do sobotního zápasu ve Zlíně. Pro nás je to zajímavý fotbalista. Typologicky takového nemáme,“ řekl Roman Skuhravý, který si pochvaluje i novou tvář Davida Puškáče.

„David to chytil za správný konec. O svou šanci se rve zajímavě. Nyní si zvyká na vyšší tempo,“ doplňuje kouč a dodává: „Milým překvapením pro mě je dorostenec Adam Rychlý. Příjemně mě překvapil, sám jsem zvědavý, kam až se posune.“

Dosavadní dny přípravy Opavským komplikují silné mrazy. „Musíme se s tím porvat. V sobotu jsme dokonce museli jít do haly,“ přiznal trenér. Část přípravy absolvují Slezané na umělé trávě v Chlebičově.

V tomto týdnu začal naplno trénovat i Petr Zapalač, který bojoval s virózou. „Jsem rád, že se nám jinak zdravotní komplikace vyhýbají,“ hlásí Roman Skuhravý.

V sobotu čekají na opavské fotbalisty první dva zápasy, a to ve Zlíně s domácím Fastavem. První duel má výkop v 11, druhý ve 13 hodin.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies