oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 12.7., Nad
Teplice 
od 15:00
 SFC Opava
Preview: SFC Opava – Varnsdorf

SFC se představí doma. Do Opavy míří Varnsdorf

12.05.2017, autor Redakce
Opava – Desátý tým Fortuna národní ligy Varnsdorf dorazí v sobotu do Opavy. Severočeši naposledy porazili na domácím trávníku ústeckou Armu. Zajímavostí je to, že není tomu tak dávno, co Varnsdorf vedl z pozice hlavního kouče současný trenér Opavy Roman Skuhravý.

„Chtěl bych moje kluky varovat. Tým má kvalitu. Podle mě patří, co se týká kvality hry, k pěti nejlepším týmům soutěže,“ podotkl trenér Opavy. „Nemají výsledky, jak by si představovali. Pro nás to bude těžký oříšek,“ míní Roman Skuhravý.

„V téhle chvíli kluci melou z posledního. Chci požádat fanoušky, aby jich přišlo v sobotu co nejvíce. Oni nám mohou výraznou měrou dopomoci ke třem bodům. Pojďme udělat parádní atmosféru,“ vyzývá fanoušky kouč.

O sestavě na zápas nemá jasno. „Uvidíme, jak na tom budeme zdravotně. Problémy má Tomáš Jursa, toho ale chceme vytěžit co nejvíce. Zdeňka Pospěcha chceme pošetřit. Otázkou je jeho koleno, jak se bude chovat po zátěži,“ přemýšlí nahlas opavský stratég.

Jisté je, že kvůli kartám budou chybět Smola se Simerským. „Postavíme takovou sestavu, která uspěje. Bez ohledu na středeční pohár,“ podotkl Roman Skuhravý.

Varnsdorf z pozice hlavního kouče vede Zdeňko Frťala. V kádru má zajímavé hráče, ať už brankáře Porcala, bývalé hráče Hlučína Lischku nebo nejlepšího střelce Durdeviče, který se trefil už šestkrát.

Co říci závěrem? Opava je favoritem a zápas by měla zvládnout. Utkání začíná v sobotu 13. května od 18 hodin. Ze zápasu bude připraven také textový on-line přenos.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies