oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 2
Pov. Bystrica 2
středa 6.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Jastrzebie

Soupeř pro třetí kolo poháru? Opavští zamíří do Plzně

30.08.2017, autor Redakce
Opava – Fotbalisté Slezského FC znají jméno svého soupeře ve třetím kole MOL Cupu. Středeční los v Praze přisoudil opavskému týmu do cesty prvoligovou Viktorii Plzeň. Hrát se bude ve Štruncových sadech.

Se stejným soupeřem se Opavští potkali při pohárové jízdě v uplynulé sezoně, kdy se sedmi odchovanci v základní sestavě se sedmi odchovanci v základní sestavě vyřadili plzeňský celek v Městských sadech po výhře 4:2.

„Chtěli jsme hrát doma proti ligovému soupeři. Sice jsme ho dostali, ale bohužel venku. Pojedeme se podívat do krásné arény a věřím, že navážeme na poslední vzájemný zápas. Plzeň na nás bude určitě lépe nachystaná než minule, bát se ale nebudeme. Chceme hrát aktivně jako ve všech zápasech,“ prohlásil opavský kapitán Jan Žídek.

„Je to úplně jednoduché. Pro nás je to nejtěžší možná kombinace, kterou jsme mohli dostat. Těšíme se, že si můžeme na krásném stadionu zahrát s naším aktuálně nejlepším týmem. O favoritovi zápasu a motivaci Plzně se vůbec nemusíme bavit,“ dodal trenér Slezského FC Roman Skuhravý.

Úřední termín je stanoven na středu 20. září od 17 hodin. Definitivní termín bude teprve upřesněn.