oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 7.6., 28.kolo
SFC Opava 
od 15:00
 Slovácko
Preview: SFC Opava – Pardubice

Do Opavy míří Pardubice. Potřebujeme pomoc fanoušků, burcuje Skuhravý

08.09.2017, autor Redakce
Opava – Po reprezentační přestávce se opět hlásí o slovo Fortuna národní liga. Do Slezska míří rozjeté Pardubice, které v tabulce okupují nečekaně druhé místo. Opava doma navíc na Východočechy moc neumí.

„Na to, že na Pardubice doma neumíme, nechci vůbec myslet. K soupeři máme respekt. Je na vítězné vlně, hraje v pohodě. Pokud podáme takový výkon jako v Polsku, nemusíme o špatné bilanci vůbec přemýšlet,“ řekl na úvod opavský kouč Roman Skuhravý. „V přípravě jsme se soustředili na to, abychom se uvolnili. Pro nás bude zásadní zlepšený herní projev,“ podotkl trenér Slezského FC Opava.

Pardubice přijedou do Opavy s čistou hlavou. Sezonu rozjely parádně. „Viděl jsem je ve Vítkovicích, a pak ve dvou posledních zápasech na videu. Mají jasný rukopis. Navíc je ještě posílil Ladra. Prezentují se klidnou kombinací. Jejich klíčovým hráčem je Jeřábek,“ monitoruje soupeře Roman Skuhravý.

„Dokáží tvrdě trestat chyby,“ přidal další postřeh opavský stratég a dodal: „Navíc v naší bouřlivé atmosféře má každý soupeř o motivaci postaráno.“

Vedle zmiňovaných Jeřábka a Ladry má zkušeností na rozdávání odchovanec hradeckého fotbalu Pavel Černý, který má za sebou působení v kazašských týmech Akžajyk a Ordabasy Šymkent. Zapomenout nesmíme ani na Michala Petráně. V opavské sestavě budou nejspíše chybět Matěj Hrabina s Václavem Mozolem. „Bohužel nás po dlouhé době potkaly zdravotní patálie, u obou se jedná o potíže svalového charakteru,“ prozradil trenér.

O sestavě jasno úplně nemá. „Každopádně budeme vycházet z utkání v Polsku, které se nám povedlo. Uvidíme, zda využijeme euforie Matese Helebranda, který se vrátil z úspěšné mise ve dvacítkách,“ podotkl Roman Skuhravý a fanouškům vyslal vzkaz: „Přál bych si co nejvyšší diváckou návštěvu. Potřebujeme pomoc našich skvělých fanoušků.“

Utkání má výkop v sobotu 9. září v 18 hodin.

Lístky si můžete koupit přes internet

Vstupenky na domácí zápasy opavských fotbalistů si můžete zakoupit přes internet prostřednictvím on-line systému.

Lístky si můžete zakoupit přímo z pohodlí domova. Celý proces je velmi jednoduchý a zabere jen pár vteřin. Ušetříte tak čas strávený ve frontě u pokladny před zápasem.

Jak to funguje? Stačí pouze kliknout na uvolněné místo k on-line prodeji, vyplnit kontaktní údaje a přejít na platbu on-line. Následně Vám na e-mail dorazí čárový kód, který si stačí vytisknout a při vstupu na stadion přiložit ke čtečce turniketu. V případě, že vlastníte chytrý telefon, můžete si kód načíst přímo z displeje telefonu a vstupenku v tom případě tisknout nemusíte.

Kupte si lístky na zápas s Pardubicemi»

SFC eviduje negativní reakce fanoušků, kteří si stěžují na fronty u pokladen. Klub přijal opatření, jež by měla vést ke zlepšení situace.

Držitelé permanentních vstupenek a diváci, kteří si zakoupili vstupenky on-line, mohou využít vstupů do areálu stadionu označených pro permanentkáře. Pokladny jsou navíc otevřeny již hodinu před výkopem utkání, proto doporučujeme přijít na stadion s dostatečným časovým předstihem.

Zároveň bylo zjištěno, že dochází ke zneužívání permanentních vstupenek na tribunu A. Ze strany pořadatelů proto může dojít k namátkové vizuální kontrole těchto karet během utkání.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies