oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
čtvrtek 30.6., přip.
AC Sparta Praha 3
SFC Opava 0
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Pov. Bystrica

Třináctka v přípravě porazila Vítkovice

04.02.2018, autor Redakce
Opava – Třináctka SFC v rámci přípravy hostila na umělé trávě v Opavě-Kylešovicích stejně starý vítkovický výběr. V zápase hraném na celé hřiště porazila Vítkovice 6:3.

„I přes příznivý konečný výsledek mi utkání hrané již na celé hřiště a v počtu 10+1 hráčů ukázalo také spoustu nedostatků, se kterými se potýkáme,“ započal své ohlédnutí za střetnutím trenér Opavy Marcel Klajmon.

„Mým úkolem je jejich postupné odstraňování a následné zlepšování herního projevu. Bohužel první poločas byl z naší strany špatný. Dokud hrál soupeř v ideální sestavě, musím uznat, že byl ve všech směrech lepší a přehrával nás. Druhá půle však přinesla naše rapidní zlepšení a zde musím kluky pochválit. Navíc jsem rád, že se tentokrát trefovali i kluci, kteří mezi střelci branek nefigurují moc často,“ uzavřel trenér Slezského FC.

SFC Opava U13 – MFK Vítkovice 6:3
Branky SFC: Jan Ulrich, Lukáš Vyležík, Martin Svoboda, Dominik Malý, Matyáš Pierník, Bolek Dočkal.
SFC Opava: Daniel Sukdol, Adam Sedláček, Adam Cileček, Dominik Stareček, Dominik Malý, Lukáš Vyležík, Filip Kokeš, Albert Vlašánek, Patrik Wehowský, Radek Ligač, Jan Ulrich, Dan Bártek, Pavel Šrek, Lukáš Lazecký, Bolek Dočkal, Matyáš Pierník, Robin Matýsek, Martin Svoboda. Trenér: Marcel Klajmon.