oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 29.2., 23.kolo
SFC Opava 
od 14:30
 Olomouc
Preview: SFC – Příbram

Opava hostí bitvu o první místo. Bude to krásný zápas, věří Skuhravý

15.05.2018, autor Redakce
Opava – Přímý souboj o první místo ve Fortuna národní lize bude hostit opavský stadion v Městských sadech. Jistý postupující z Opavy vyzve druhý tým soutěže – Příbram. Trenér Slezského FC by rád plný dům. Divákům slibuje zajímavou podívanou.

„Na zápas se strašně těšíme. Vyšlo to výborně. Oba týmy mají postup v kapse. Očekávám otevřený fotbal, který se bude hrát nahoru – dolů,“ míní trenér Opavy Roman Skuhravý. „Za každou cenu chceme vyhrát,“ zdůraznil. Diváci uvidí přímý souboj o prvenství ve Fortuna národní lize. „Bude to férový souboj. Téměř celou sezonu jsme první, bylo by od nás hloupé toto umístění v posledních třech kolech ztratit,“ uvědomuje si šéf opavské lavičky.

Stejně naladěni jsou i hráči. Pověstnou třešničku na dortu v podobě prvního místa chtějí. „Chlapcům jsem říkal, že mají možnost ukázat, jak umí makat. Dva roky jim říkám, jak mají hrát, takže je to na nich,“ poznamenal Roman Skuhravý.

Vstupenky na utkání s Příbramí »


Sestava příliš změn nedozná. „Vím, že jsem říkal, že dám šanci hráčům, kteří nebyli tolik vytěžováni. Musím ale přiznat, že změn moc nebude,“ přiznává úspěšný kouč. Na Strahově Slezané spálili moře tutovek. „Viděl jsem o víkendu dva šílené zápasy. Ten náš, a pak Plzeň. V obou případech to bylo jasně o dominanci. Zřejmě byla erupce na slunci a branka za Čínskou zdí. Prostě i přes obří tlak branky nepadaly. Proti Příbrami chci být stejně dominantní jako v Praze,“ zdůrazňuje Roman Skuhravý.

Příbram má tým postavený na spojení velkých zkušeností s dravým mládím. Hráči jako Skácel, Grajciar, Slepička nebo Zápotočný, jenž je momentálně na marodce, toho mají moře odkopáno i na mezinárodní scéně, k tomu mladíci jako Matoušek či Květ, a na světě je silný tým. „Mají výborný tým, složený stejně jako my. V náš prospěch hovoří to, že jsme delší dobu pospolu,“ zakončil trenér Skuhravý.

Středeční zápas v Městských sadech má výkop na programu v 17 hodin. Pokud budete na místě chybět, můžete utkání sledovat živě v přímém přenosu na ČT sport. Alternativou je textový on-line přenos na webu Onlajny.com.

Soutěž s restaurací U Tří kohoutů

Restaurace U Tří kohoutů si coby partner divácké soutěže připravila zajímavou soutěž o atraktivní ceny! Připraven bude také stánek s ochutnávkou piva zdarma!

Více informací o restauraci naleznete na webu ww.nej-jidlo.cz.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies
 
×
Odehrané v 14:30 |
SK Slavia Praha
Slezský FC Opava