oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava

Opavské naděje ročníku 2005 na republikovém finále

19.06.2018, autor Redakce
Opava – V Třeboni proběhlo republikové finále Mezikrajské soutěže věkové kategorie U 13, ročníku narození 2005. Stejně jako u starší kategorie U 14 se jedná o soutěž, která se hraje v průběhu sezony a je rozdělena na východní a západní skupinu.

Kluci reprezentující Moravskoslezský krajský fotbalový svaz si účast zajistili prvenstvím ve skupině a také na závěrečném turnaji neměli v konfrontaci s Pražským FS, Jihomoravským KFS a Jihočeským KFS přemožitele. Turnaj rovněž v tomto pořadí skončil.

V nominaci Moravskoslezského kraje byli i zástupci Slezského FC, a to: Martin Blažej, Richard Kovárník, Daniel Sukdol, Lukáš Vyležík a Filip Kokeš z mužstva kouče Marcela Klajmona.

„Kluci zaslouží pochvalu za vzornou reprezentaci kraje, potažmo i našeho klubu. Richard Kovárník se stal nejlepším střelcem turnaje. Poděkování patří všem hráčům SFC ročníku 2005, kteří se v průběhu sezony podíleli na celkovém prvenství jak ve skupině, tak v republikovém finále,“ doplnil Radovan Morong, trenér SFC a výběru MSKFS.