oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 23.10., 12.kolo
SFC Opava 
15:30
 Žižkov

Michal Šrom: Klukům budu držet palce, aby Zlín porazili

20.03.2013, autor Redakce
Michal Šrom, který je ve Slezském FC na hostování ze Zlína, se podělil o své postřehy na adresu sobotního soupeře Opavy.

„Zlín podrobně sleduju, po každém zápase si voláme s Lubošem Kubicou a bavíme se o tom, jak se nám oběma dařilo,“ říká rychlonohý záložník.

„Od léta mají prakticky stejný mančaft, v zimě tam neudělali velké změny. V průběhu podzimu přišel trenér Kalivoda, po nímž dosahuje tým slušných výsledků. V prvním jarním kole sahali po bodu na hřišti Bohemians, kde vůbec nehráli špatně,“ tvrdí Michal Šrom.

„Mají velmi zkušený tým a je tam plno borců, kteří toho mají hodně za sebou a stále podávají výborné výkony,“ dodává odchovanec Bystřice pod Hostýnem.

K pravděpodobné sestavě soupeře Michal Šrom říká: „Myslím si, že Tomáš Polách od začátku hrát nebude. Uprostřed hřiště teď nastupují Pavel Elšík s Romanem Dobešem. Druhý jmenovaný hrál teď proti Znojmu skvěle a vstřelil nádherný gól z přímého kopu. Tipuji, že trenér Kalivoda vítěznou sestavu nezmění.“

Do sobotního zápasu Michal Šrom kvůli klauzuli ve smlouvě o hostování nebude moci nastoupit. „Jsem ve stejné situaci jako na podzim, kdy jsem také nemohl proti Zlínu hrát,“ upřesňuje 25letý hráč.

„Musím se s tím smířit. Zápas budu prožívat na tribuně a budou to ještě větší nervy, než kdybych byl na hřišti. Samozřejmě chci, aby Slezský FC vyhrál. Klukům budu moc držet palce, aby Zlín porazili,“ uzavřel rozhovor Michal Šrom.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies