oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
pátek 5.8., 2.kolo
SFC Opava 3
Dukla 0
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 
10:15
 SFC Opava

Ján Čarnota po zápase s Bohemians Praha 1905

01.04.2013, autor Redakce
Pravý obránce Slezského FC, který nastoupil v základní sestavě po jednozápasové pauze, se vyjádřil pro klubový web po utkání s Bohemians Praha 1905.

„Je škoda, že jsme z toho utkání nevydolovali alespoň bod. Bohužel jsme ale promrhali druhý poločas,“ přiznal kriticky Ján Čarnota.

„Zápas se hrál ve výborné fotbalové atmosféře. Výsledek nás mrzí také kvůli fanouškům, kteří nás opět přijeli daleko podpořit a zaslouží si za to uznání,“ dodal 27letý hráč.

Ján Čarnota byl u obou rozhodujících momentů zápasu. Nejprve se stal autorem neuznané branky. „Naběhl jsem si na rohový kop od Ondřeje Ficka, naskočil jsem si před brankáře na přední tyči a hlavičkoval do brány. Neviděl jsem tam žádný problém,“ zdůraznil opavský obránce.

„Nešel jsem do toho souboje s tím, že bych brankáře trefil. Naopak on do mě vrazil. Teď už s tím ale nic neuděláme, musíme jít dál a soustředit se na další zápas,“ dodal Ján Čarnota.

K penaltovému zákroku slovenský fotbalista řekl: „Jejich hráč měl míč u brankové čáry, tak jsem šel do skluzu a čekal jsem, že jeho pokus zblokuju. Bohužel jsem při pádu reflexivně zvedl ruku a protihráč mě do ní trefil.“

Slezský FC v následujícím utkání čeká další střetnutí s týmem ze špičky tabulky. „Znojmo bude těžký soupeř, stejně jako Bohemians hraje také o postup. Ale náš cíl je jasný, doma je musíme porazit,“ uzavřel rozhovor Ján Čarnota.

 
×
Dnes v 10:15 |
SK Sigma Olomouc B
Slezský FC Opava