oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 2
Pov. Bystrica 2
středa 6.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Jastrzebie

Odstoupení z funkcí členů představenstva

16.12.2018, autor Redakce
Opava – Představenstvo a klub (Slezský fotbalový club Opava a.s./ SFC) obdržely 30. 11. 2018 s pozváním na prosincovou Valnou hromadu SFC oznámení a prohlášení členů představenstva SFC k odstoupení z funkcí, které jim skončí v den konání valné hromady 30. 12. 2018.

Členové představenstva děkují všem zaměstnancům, hráčům, trenérům i kolegům z dozorčí rady za odvedenou práci pro klub, za společnou, týmovou práci, která vedla nejen k finále poháru a postupu do první ligy, ale také k pokračujícímu rozvoji vrcholové mládeže SFC a k postupnému vylepšování sportovní infrastruktury od tréninkových hřišť a umělé trávy, přes multifunkční sportovní halu po náš nádherný sportovní stánek.

Členové představenstva děkují fanouškům, že při klubu a hráčích stáli i v nejtěžších dobách, že navštěvují mistrovská utkání a prakticky každý zápas se blíží vyprodání nebo dokáží stadion rovnou vyprodat. Zvláštní poděkování patří těm fanouškům, kteří cestují na naše venkovní zápasy a často je jich více než domácího publika a přinejmenším skandováním vytváří domácí kulisu pro naše hráče.

Speciální poděkování publikujeme klíčovým osobám klubu, bez kterých by SFC nebyl:

Aloisovi Grussmannovi – generálnímu manažerovi a nejkomplexnějšímu sportovnímu řediteli v ČR
Jardovi Rovňanovi – správci našeho sportovního majetku a šéfovi realizačního týmu SFC
Lumírovi Sedláčkovi – sekretáři a trenérovi mládeže SFC
Šárce Dubilové – asistentce a koordinátorce chodu klubu
Jiřině Hamalové – nejschopnější a nejvýkonnější účetní a personální, kterou si může klub přát.

Představenstvo má pro klub připraveno zajištění provozu i financování přinejmenším do konce SR 2018/2019, ale respektujeme přání a záměr majoritního akcionáře přivést do klubu nové a kvalitnější persony, které zajistí více peněz a kvalitnější sportovní výsledky klubu. V jakém stavu a pozici předáme klub novému vedení, seznámí představenstvo veřejnost na naší poslední tiskové konferenci.

Novému vedení přejeme alespoň stejně dobré ekonomické a sportovní výsledky, jako tomu bylo v naší éře.

Členové představenstva SFC Marek Hájek, Martin Víteček, Milan Němec, Martin Viltavský.

Příloha: Odstoupení členů představenstva (formát .pdf)