oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
středa 19.6., příp.
SFC Opava 
od 10:30
 Vítkovice
Vedení v šatně

Šéfové klubu navštívili šatnu, hráčům představili svou vizi

14.01.2019, autor Redakce | FOTO: Jaroslav Rovňan, sfc.cz
Opava – Členové nejužšího vedení Slezského FC se byli v pondělí před odpoledním tréninkem představit kabině prvoligového A-mužstva. Hráče přišli pozdravit předseda představenstva Petr Glončák, místopředsedové představenstva Tomáš Navrátil, jenž je také primátorem statutárního města Opavy, a Michal Kokošek i generální manažer SFC Alois Grussmann.

Šéfové Slezského FC hráčům poděkovali za výkony v podzimní sezoně FORTUNA:LIGY a popřáli jim hodně štěstí a zdaru v náročných jarních bojích. Stručně představili i svou vizi, jak chtějí opavský fotbal vést.

„Naším hlavním úkolem je sehnat finance. Sportovní stránku má na starosti pan Grussmann. Mohu potvrdit, že realizační tým zůstává ve stejném složení. Maximálně ho budeme časem doplňovat, protože klub chceme rozšířit. Rádi bychom, aby stál na více nohách. Prvním úkolem je udržet se v lize,“ řekl předseda představenstva Slezského FC Opava Petr Glončák.

Majoritního vlastníka klubu, kterým je statutární město Opava, reprezentuje v představenstvu SFC opavský primátor Tomáš Navrátil. „Město jednoznačně deklaruje Slezskému FC svou podporu. Chceme, aby náš tým šel nahoru, a zároveň bychom rádi všechny ubezpečili, že tady jsme v zájmu fotbalu. Máme ambice,“ uvedl Navrátil.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies