oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 31.5., 26.kolo
Teplice 
od 14:00
 SFC Opava
Preview: Bohemka – SFC

Slezský FC se chystá loupit v Ďolíčku, Hrabina je stále mimo hru

16.03.2019, autor Redakce
Opava – Bude to další bitva o šest bodů. Opava se v neděli 17. března představí ve vršovickém Dolíčku. Klokani povzbuzeni výhrou v Karviné budou chtít být stoprocentní i v duelu se Slezským FC. Opava je ale dobře připravena. „Jdeme vyhrát,“ hlásí sebevědomě opavská kabina.

„Bohemka bude nažhavena, my to ale odjezdíme. Chceme vyhrát,“ říká jasným hlasem záložník Bronislav Stáňa. „Ve všech dosavadních zápasech jsme nepropadli herně, ale pořád děláme hrubé individuální, taktické a jsme za ně trestáni. Je třeba se jim vyhnout, hrát odvážně a zbytečně nechybovat,“ vzal si slovo trenér Opavy Ivan Kopecký.

Klokani mají ve svém středu řadu zajímavých hráčů, včetně ex-sparťanského záložníka Kamila Vacka. „Jsou na tom obdobně jako my. Změnili trochu rozestavení, vychází z dobré defenzivy. Jsou pracovití, naběhaní. Nečeká nás nic jednoduchého. Musíme se na tyto připravit a být aktivní hned od začátku. Hráče mají zajímavé,“ podotkl osmačtyřicetiletý stratég.

A jak to vypadá s opavskou sestavou? „Matěj Hrabina ještě do utkání nezasáhne. Trénuje individuálně, ale na hraní to ještě v nejbližší době nevypadá. Myslím si, že vždy změnu v sestavě děláme. Nechte překvapit. Něco v hlavě máme,“ zakončil Kopecký s tajemným úsměvem.

Utkání na Bohemce má výkop v neděli 17. března od 15 hodin.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies