oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 5.3., 17.kolo
Vyškov 
14:30
 SFC Opava

Dvanáctka nestačila na o rok starší Valachy

31.10.2019, autor Redakce
Opava – Dvanáctka Slezského FC Opava se utkala s o rok staršími hráči Valašského Meziříčí. Slezané nakonec po vyrovnané bitvě prohráli 1:2, když jejich jediný gól vstřelil Vašek Holuša.

„V utkání, kdy jsme byli o kategorii posunuti a utkali jsme se s mužstvem kategorie U13 se zatím ukázalo, že v konfrontaci se soupeřem o rok starším, tím pádem o rok vyšším či těžším, je to pro některé naše kluky zatím zkouška nad jejich síly,“ přiznal trenér Marcel Klajmon.

„Musím říci, že jsme se přizpůsobili hře protivníka, z obou stran nešlo moc o fotbal a byla to spíš opravdu kopaná. Nicméně i tak jsme měli zápas zvládnout, kdy jsme si vytvořili několik vyložených šancí či neproměnili pokutový kop. Bohužel v mužstvu zatím nemáme vyloženého šutéra, který by byl před brankou soupeře dostatečně důrazný, pohotový či chytrý. Na každý gól se strašně nadřeme a potřebujeme několik šancí,“ dokončil své hodnocení kouč opavských žáčků.

Valašské Meziříčí U13 - SFC Opava U12 2:1
Branka SFC: Václav Holuša.
Sestava SFC: Mikuláš Poláček, Jonáš Vincker, Lukáš Bolík, Václav Holuša, Jakub Dobiáš, Marek Dočkal, Daniel Pogats, Adam Fuchsig, Šimon Mac, Daniel Faldýn, Jakub Stareček, Matěj Balint, Štěpán Pěruška, Jáchym Šejda, Václav Slanina. Trenéři: Marcel Klajmon a Martin Prohászka.

Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies