oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 2
Pov. Bystrica 2
středa 6.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Jastrzebie

Vstupenky na duel s Viktorií Plzeň jsou v prodeji

03.02.2020, autor Redakce
Opava – Už v neděli 16. února nás čeká první ostré utkání jarní části FORTUNA:LIGY, ve kterém na stadionu v Městských sadech vyzveme pětinásobného mistra – FC Viktoria Plzeň. Na zápas si můžete zakoupit lístky za zvýhodněnou cenu už nyní v předprodeji.

Harmonogram prodeje vstupenek na utkání s FC Viktoria Plzeň

1. časová vlna (předprodej pondělí 3. února – čtvrtek 13. února 2020)
Tribuna A210 Kč
Tribuny F, G, H160 Kč
2. časová vlna (předprodej pátek 14. února – neděle 17. února 2020)
Tribuna A260 Kč » koupit vstupenky
Tribuny F, G a H210 Kč » koupit vstupenky

ZTP – zdarma
ZTP/P a děti do 6 let – zdarma

Držitelé průkazu ZTP/P mohou navštěvovat utkání s 1 doprovodem (doprovod vstupné – 50 Kč), děti předškolního věku (do 6 let) mohou utkání navštěvovat bez nároku na místo v doprovodu rodiče nebo dospělé osoby s platnou vstupenkou. V případě, že nebude volné sedadlo, musí dítě sedět na klíně svému doprovodu.

Kde zakoupit vstupenky?

Vstupenky je možné zakoupit on-line v síti Ticketportal, na pobočkách sázkové kanceláře Tipsport (náměstí Osvoboditelů 8/5, Opava-Město či Olomoucká 2421/75, Opava-Předměstí), v pobočce cestovní agentury Atlas zájezdů (bývalý Čedok) na opavském Horním náměstí 3, v kamenné prodejně Sluna Opava (Horní náměstí 152/27, Opava) a ve fanshopu SFC na Městském stadionu v otevírací dny. Další prodejní místa Ticketportalu můžete najít pod tímto odkazem.

Stále platí doporučení, že při nákupu on-line si vstupenku vytiskněte. Předejde se tak špatnému načtení čárového kódu u některých typů mobilních telefonů. Důležité je také dbát na neporušení čárového kódu na vytištěné vstupence.

Koupit vstupenky on-line »

Vstupenky se prodávají na místo. Výhodu tedy mají fanoušci, kteří si zakoupí vstupenku v předprodeji, kde si mohou vybrat sedadlo. Do pokladen v den zápasu putují lístky, které se neprodaly v předprodeji. Návštěvník utkání tak musí respektovat sedadlo, které na něj vyjde.

Zlevněné vstupné na tribuny F, G, H nelze zakoupit přes internet ani v prodejním místě Sluna Opava. Zlevněná vstupenka v ceně 100 Kč půjde zakoupit pouze ve fanshopu SFC v otevírací dny.

Plán stadionu