oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 2
Pov. Bystrica 2
středa 6.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Jastrzebie

VIDEO: V sobotu pokřtíme autobus. Jak vypadá?

28.02.2020, autor Redakce
Opava – Ještě před sobotním utkáním Slezského FC se Sigmou Olomouc se chystá velká sláva. Od 13 hodin bude před branami stadionu slavnostně pokřtěn autobus v klubových barvách.

„Myslím si, že klub jako Slezský FC si autobus v klubových barvách zaslouží. Jistě i tento krok přispěje k budování klubismu a vnímání značky SFC. Přeji si, aby nám nový autobus v klubových barvách, který bude jezdit nejen s naším A-mužstvem, přivážel jen pozitivní výsledky a hlavně, aby se vždy šťastně vracel ze všech cest domů,“ říká ředitel Slezského FC Opava Jaroslav Rovňan.

„Zároveň bych rád velice poděkoval našemu dopravci – panu Martikánovi, že souhlasil s polepem autobusu a zabezpečil jeho realizaci ve spolupráci s námi. Zároveň bychom rádi poděkovali opavské společnosti Nord Service za jejich rychlou, kvalitní a profesionální práci,“ pokračuje.

Jak vznikal samotný návrh? „Nejprve jsme možnou podobu autobusu konzultovali s fanoušky. Chtěli jsme znát jejich názor na věc. Z jejich strany přišly i určité návrhy, které jsme se snažili do výsledné podoby zakomponovat. Nakonec jsme se ale rozhodli pro úplně nový mix a snažili se návrh udržet co možná nejdéle v tajnosti, aby byl autobus v našich barvách skutečným překvapením jak pro fanoušky, tak hráče, trenéry a všechny, kteří se točí kolem klubu,“ dodává Rovňan.

V sobotu 29. února od 13 hodin bude autobus značky Mercedes-Benz Travego přistaven k pokladnám stadionu u Střelnice, kde bude za účasti náměstka opavského primátora Igora Hendrycha, dopravce Petra Martikána a ředitele Slezského FC Jaroslava Rovňana slavnostně pokřtěn.

Fotosoutěž pro fanoušky

Zároveň pro Vás chystáme i fotosoutěž o poukaz do fanshopu v hodnotě 500 Kč. Jak se zapojit? Je to jednoduché, stačí se vyfotit s naším autobusem a fotografii vložit pod příspěvek na Facebooku, nebo svůj snímek nahrát na Instagram s hashtagem #OpavoPojdme a máte šanci vyhrát! Vítěznou fotografii zvolí kabina A-mužstva.