oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 28.11., 9.kolo
Slovácko 
16:00
 SFC Opava
Schůzka s trenéry

Vedení se sešlo s trenéry, představen byl plán rozvoje mládeže

15.05.2020, autor Redakce
Opava – Ve čtvrteční podvečer se v tiskovém centru SFC sešlo vedení klubu s trenéry. Schůzky se zúčastnil také člen dozorčí rady Slezského FC a ambasador mládeže Zdeněk Pospěch.

„Využili jsme současnou pauzu a sešli jsme se s trenéry, abychom si nastavili procesy fungování klubu směrem k jeho nejbližší budoucnosti. Trenérům byl představen plán rozvoje mládeže, který je jako takový neveřejný. Mohu prozradit, že reflektuje potřeby hráčů, trenérů i klubu k zajištění co možná nejlepších podmínek nutných pro kvalitní práci s mládeží,“ říká ředitel Slezského FC Jaroslav Rovňan.

„Plán se týká sportovního a metodického rozvoje, personálního i materiálního zabezpečení, infrastruktury, vzdělání, scoutingu, zdravotní péče i komunikace a interních klubových pravidel,“ dodává.

Byla prodiskutována ožehavá témata současné doby jako jsou individuální tréninky hráčů nad rámec klubového tréninkového procesu, oslovování hráčů „agenty“ či „manažery“ a podobně. Diskuze byla plodná, inspirativní a vzešla z ní řada pozitivních závěrů.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies