oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
středa 12.8., příp.
Rapid Vídeň 
od 17:00
 SFC Opava
Informace pro fanoušky

Na Příbram vyrazí permanentkáři, jak získat vstupenku?

17.06.2020, autor Redakce
Opava – Vzhledem k uvolnění bezpečnostních opatření a dle Protokolu zvláštních opatření pro obnovení profesionálních fotbalových soutěží v České republice vydaným Ligovou fotbalovou asociací mohou diváci podpořit opavské fotbalisty na tribunách Městského stadionu.

V souvislosti se zveřejněnými informacemi na dnešní tiskové konferenci ministerstva zdravotnictví bude klub reagovat na aktuální informace po obdržení nových podmínek od LFA. Samozřejmě již aktivní vstupy na utkání s Příbramí zůstávají platné.

ℹ Za jakých podmínek?

Na stadion se na utkání s Příbramí (neděle 28. června, 14.30 hodin) vzhledem k pravidlům a stále platným nařízením dostane cca 1600 diváků. Tento počet vychází z podmínek, kdy je stadion rozdělen na pět sektorů se samostatným vstupem, sociálním zázemím a občerstvením.

Kapacita každého sektoru při tom může být využita na 25 %, maximálně však 500 osob při využití obsazení každé druhé řady a každého druhého sedadla. Možnost zvýšení počtu osob v jednom sektoru na úkor snížení v jiném není přípustné. Z toho důvodu se držitelům permanentek do odvolání ruší rezervace konkrétního místa na tribuně.

🎫 Jak získat vstupenku?

Vstup na utkání mají nárok výhradně držitelé permanentních vstupenek, kteří si své vstupenky na zápas mohou pořídit skrz on-line systém Ticketportalu. Lístek, na základě kterého budou na stadion vpuštěni, si musí vytisknout. Manipulační poplatek prodejní sítě činí symbolických 5 Kč. SFC pro fanoušky připravuje kompenzaci tohoto poplatku v podobě slevy 5 Kč při jednorázovém nákupu ve fanshopu při předložení vstupenky a permanentky.

Vstupenky budou k dispozici v on-line systému od čtvrtka 18. června od 9:00 hodin. Permanentkáři mají šanci získat lístek do středy 24. června do 12 hodin.

🏟 Rozdělení stadionu na sektory

Městský stadion byl rozdělen do pěti sektorů se samostatnými vstupy, mezi kterými platí zákaz přecházení.

  • 1. sektor – VIP (vstup Parkhotel)
  • 2. sektor – tribuna A (sektory A1-A3, vstup vedle fanshopu)
  • 3. sektor – tribuna H (sektory H1-H6, vstup od sektoru hostí)
  • 4. sektor – tribuna F (sektory F2-F9, vstup od Střelnice)
  • 5. sektor – tribuna G (sektory G1-G5, vstup od ulice U Opavice)

👔 Upozornění pro držitele VIP karet

Vzhledem k přísným opatřením, která musí klub dodržet, budou osoby vpuštěny do VIP prostor na základě předchozího potvrzení a jmenného seznamu nahlášených osob.

Žádáme diváky o pochopení a dodržení nastavených pravidel, jež částečně omezují tradiční divácký komfort, na který jsou zvyklí. V areálu stadionu jsou všechny osoby povinny nosit roušku a stále platí také povinnost dodržovat minimální odstup (2 metry) mezi jednotlivými osobami. Dodržujte, prosím, pokyny pořadatelské služby a zasedací pořádek dle místa uvedeného na vytištěné vstupence. Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na Vás.

💳 Postup při nákupu

Postup při nákupu vstupenek: Před vstupem do systému pro zakoupení vstupenky a výběru sedadla, budete vyzváni k uvedení čísla permanentní vstupenky a ověřovacího kódu. Ke koupi lístků se dostanete až po jejich vyplnění, viz. obrázek níže.

❗Důležité upozornění: Kód je platný pouze jednorázově s platností na maximálně jednu vstupenku. Poté, co se odhlásíte ze systému, nelze pokračovat v dalším nákupu.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies