oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
čtvrtek 23.7., Nad
SFC Opava 
od 18:00
 Olomouc
Informace pro fanoušky

Informace o vstupenkách na duel se Sigmou Olomouc

25.06.2020, autor Redakce
Opava – Poslední domácí utkání ve skupině o záchranu FORTUNA:LIGY sehrají opavští fotbalisté v sobotu 4. července od 17 hodin proti Sigmě Olomouc.

Přednost stejně jako pro duel s Příbramí budou mít permanentkáři, kteří mohou využít blokací a opatřit si vstupenku na zápas s olomouckou Sigmou, a to od pátku 26. června od 9 hodin až do středy 1. července do 12 hodin, kdy budou nevyzvednuté rezervace uvolněny do volného prodeje.

ℹ Za jakých podmínek?

Na stadion se na utkání s Olomoucí (sobota 4. července, 17.00 hodin) vzhledem k pravidlům a stále platným nařízením dostane cca 1 800 diváků. Tento počet vychází z podmínek, kdy je stadion rozdělen na pět sektorů se samostatným vstupem, sociálním zázemím a občerstvením.

Kapacita každého sektoru při tom může být využita na 25 %, maximálně však 1000 osob (platí nižší počet) při využití obsazení každé druhé řady a každého druhého sedadla. Možnost zvýšení počtu osob v jednom sektoru na úkor snížení v jiném není přípustné. Z toho důvodu se držitelům permanentek do odvolání ruší rezervace konkrétního místa na tribuně.

🎫 Jak získat vstupenku?

Vstup na utkání mají nárok výhradně držitelé permanentních vstupenek, kteří si své vstupenky na zápas mohou pořídit skrz on-line systém Ticketportalu. Lístek, na základě kterého budou na stadion vpuštěni, si musí vytisknout. Manipulační poplatek prodejní sítě činí symbolických 5 Kč. SFC pro fanoušky připravuje kompenzaci tohoto poplatku v podobě slevy 5 Kč při jednorázovém nákupu ve fanshopu při předložení vstupenky a permanentky.

Vstupenky budou k dispozici v on-line systému od pátku 26. června od 9:00 hodin. Permanentkáři mají šanci získat lístek do středy 1. července do 12 hodin, následně budou zbylé lístky uvolněny do volného prodeje.

🏟 Rozdělení stadionu na sektory

Městský stadion byl rozdělen do pěti sektorů se samostatnými vstupy, mezi kterými platí zákaz přecházení.

  • 1. sektor – VIP (vstup Parkhotel)
  • 2. sektor – tribuna A (sektory A1-A3, vstup vedle fanshopu)
  • 3. sektor – tribuna H (sektory H1-H6, vstup od Střelnice)
  • 4. sektor – tribuna F (sektory F1-F9, vstup od multifunkční haly)
  • 5. sektor – tribuna G (sektory G1-G5, vstup od ulice U Opavice)

👔 Upozornění pro držitele VIP karet

Vzhledem k přísným opatřením, která musí klub dodržet, budou osoby vpuštěny do VIP prostor na základě předchozího potvrzení a jmenného seznamu nahlášených osob.

Žádáme diváky o pochopení a dodržení nastavených pravidel, jež částečně omezují tradiční divácký komfort, na který jsou zvyklí. V areálu stadionu jsou všechny osoby povinny nosit roušku a stále platí také povinnost dodržovat minimální odstup (2 metry) mezi jednotlivými osobami. Dodržujte, prosím, pokyny pořadatelské služby a zasedací pořádek dle místa uvedeného na vytištěné vstupence. Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na Vás.

Vstupenky na zápas se Sigmou »

💳 Postup při nákupu

Postup při nákupu vstupenek: Před vstupem do systému pro zakoupení vstupenky a výběru sedadla, budete vyzváni k uvedení čísla permanentní vstupenky a ověřovacího kódu. Ke koupi lístků se dostanete až po jejich vyplnění, viz. obrázek níže.

❗Důležité upozornění: Kód je platný pouze jednorázově s platností na maximálně jednu vstupenku. Poté, co se odhlásíte ze systému, nelze pokračovat v dalším nákupu.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies