oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 6.3., 22.kolo
Teplice 
16:00
 SFC Opava

Vzkaz představenstva SFC: Ligu musíme zachránit

15.01.2021, autor Klub
Opava – Blíží se první mistrovské utkání v kalendářním roce 2021. Opavští fotbalisté už v sobotu na stadionu v Městských sadech odstartují jarní část sezony FORTUNA:LIGY a představenstvo Slezského FC Opava by v této souvislosti rádo pozdravilo fotbalovou veřejnost.

Na úvod bychom rádi přivítali Vás – naše fanoušky, partnery, zaměstnance, spolupracovníky a přátele opavského fotbalu – v novém roce 2021, ve kterém Vám přejeme hlavně pevné zdraví, hodně štěstí a radosti.

Představenstvo SFC si je vědomo nelichotivého postavení našeho A-mužstva v tabulce nejvyšší soutěže a věřte, že nikoho v klubu tato situace netěší. I z těchto důvodů jsme v představenstvu intenzivně pracovali na finanční stránce klubu a uvolnění potřebných financí pro sportovní úsek.

Sportovní management klubu si vytyčil potřebné cíle pro posílení na jednotlivých postech hráčského kádru, kde cítil nutnost doplnit hráčskou kvalitu a zároveň zvýšit zdravou konkurenci v týmu. V představenstvu jsme proto vyšli cílům sportovního úseku plně vstříc a uvolnili jsme taktéž potřebné finanční prostředky na kvalitní posílení našeho týmu.

Jsme přesvědčeni, že sportovní management v rámci našich možností kvalitně posílil tam, kde nás nejvíce tlačila bota a dáváme mu plnou důvěru pro nadcházející jarní část sezóny. Podařilo se nám přivést osm čerstvých posil – brankáře Tomáše Digaňu, obránce Davida Březinu, záložníky Jiřího Kulhánka, Lukáše Kaniu, Aleše Nešického, Patrika Hellebranda a útočníky Tomáše Čvančaru a Tomáše Smolu. Věříme, že tento svěží vítr v podobě nových tváří dostatečně okysličí kabinu a pomůže nám splnit hlavní cíl, kterým je záchrana v nejvyšší soutěži.

Co se týče ekonomické stránky klubu, průběžně neustále pracujeme na příchodu silných partnerů, kteří nám pomohou posouvat celý klub a značku SFC směrem nahoru. V současné době není vůbec jednoduché získat partnery, kteří by byli ochotni vložit své finanční prostředky na podporu sportovního klubu. Uvědomujeme si, že v této koronavirové době má každý svých starostí dost. O to více si vážíme každého, kdo náš klub podpoří, a věříme, že portfolio našich partnerů se časem rozroste.

Stejně tak se nemůžeme dočkat chvíle, kdy se na stadiony budete moci vrátit Vy – naši skvělí fanoušci. Doufejme, že to už nebude trvat dlouho. Vaše podpora na tribunách nám velice chybí, ale porveme se za Vás a uděláme vše pro to, aby se nejvyšší fotbalová soutěž hrála v Opavě také v dalších letech. Ligu musíme zachránit!

Představenstvo
Slezského fotbalového clubu Opava a.s.

Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies