oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava

Kopečný: Jsem rád, že jsme zůstali trpěliví a zvítězili

12.05.2022, autor Redakce | FOTO: Petr Widenka
Opava – Do zápasu vstupoval jako střídající hráč a jako žolík také zápas brankou v 75. minutě rozhodnul. Druhou trefu mohl přidat o chvíli později, ale ústečtí balón vykopli z brankové čáry. Zápas hodnotí střelec vítězné branky, Miloš Kopečný.

„V zápase jsme neproměnili hodně šancí a závarů. Musím říct, že jsme to čekali o něco jednodušší, ale bohudíky za to, že jsme to zvládli. Do zápasu jsem vstupoval s tím, abych hru oživil a dostal se do šance a proměnil ji. To se mi naštěstí povedlo a konečně jsem se prosadil a pomohl týmu. Jsem rád, že jsme zůstali trpěliví a zvrátili zápas na naši, stranu,“ začal své hodnocení Miloš Kopečný.

„Adam Ščudla krásně vyvezl míč a dal ho Kramářovi. Myslel jsem si, že mi to dá z jedné, ale on to ještě potáhnul. Měl jsem trošku obavu, jestli mě uvidí, ale naštěstí to viděl krásně a dal mi balón přímo do brány, který jsem už jen na brankové čáře uklidil do sítě,“ pokračoval autor vítězné branky Miloš Kopečný.

„Nemuselo ale zůstat jen u jedné branky, jelikož ke mně, po centru Pepy Celby, propadl balón, ke kterému jsem se dostal a vystřelil. Střelu ale bohužel někdo vykopl z brankové čáry. Do příště snad budu mít ještě o trochu více štěstí a spadne mi to tam,“ pokračoval Kopečný.

„Do Vlašimi pojedeme vyhrát a hrát aktivně. Na druhou stranu víme, že se nemusíme nikam hnát a otevírat příliš obranu. Věřím, že jsme dostatečně zkušený tým a zápas dotáhneme do postupového výsledku. Od svého příchodu se snažím zápas co zápas odevzdat maximum a pomoct týmu k vítězství. Moc si užívám fotbalové prostředí s parádní diváckou kulisou tady v Opavě,“ ukončil své hodnocení Miloš Kopečný.