oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
čtvrtek 23.7., Nad
SFC Opava 
od 18:00
 Olomouc
Slezský FC Opava vs. 1. SK Prostějov

Slezský FC se utká s Prostějovem, v něm působí zajímaví fotbalisté

12.07.2013, autor Redakce
O P A V A - Fotbalisté Slezského FC Opava se v sobotu 13. července od 10:15 na hřišti za koupalištěm střetnou s jedním z favoritů nadcházejícího ročníku MSFL. Do Slezska zamíří výběr ambiciózního Prostějova, a tak se dá čekat konfrontace dvou mužstev, které by rády do Fotbalové národní ligy.

Na soupisce prostějovského týmu, který ve středu započal svou letní přípravu, můžeme nalézt zajímavé fotbalisty. Obranu diriguje zkušený Tomáš Hunal, jenž se ale nyní léčí po operaci achillovky. Hru tvoří ostřílený záložník Lukáš Zelenka, mistr Evropy do 21 let a dvojnásobný vítěz Gambrinus ligy s pražskou Spartou. V útoku zase řádí Michal Pospíšil, který působil v Liberci, Spartě nebo skotském týmu Heart of Midlothian.

„Je to soupeř, který bude patřit k jedněm z favoritů celé MSFL, takže to pro nás bude zajímavá konfrontace a uvidíme, jak se s tím v sobotu popereme,“ řekl opavský trenér Jan Baránek.

Některé z opavských fotbalistů ovšem sužují zdravotní komplikace. „Radovana Lokšu trápí kotník, Ondřej Ficek má potíže s tříslem a Jakub Dohnálek si přivodil svalové zranění,“ vyjmenoval své svěřence, kteří jsou nyní na marodce, Baránek.

Pojďme si ve zkratce připomenout změny v opavském kádru.

Dvorník se Skřehotem už angažmá v SFC získali. Jelínek se s vedením klubu dohodl na prodloužení své zkoušky o další měsíc a zbylí hráči, kteří jsou v Opavě na testech, pokračují v tréninkovém procesu. Jde o Komendu, Bartozela, Keresteše a Švece, o jejichž budoucnosti se v současné době jedná. „Mám o ně zájem, v sobotu budou hrát všichni,“ dodal kouč Slezského FC.

Zápasem mezi Opavou a Prostějovem startuje v sobotu 13. července 2013 od 10:15 na hřišti za koupalištěm.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies