oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 29.2., 23.kolo
SFC Opava 
od 14:30
 Olomouc
Permanentky pro bývalé hráče

Permanentky v prodeji, pro bývalé hráče SFC zdarma

13.08.2013, autor Redakce
O P A V A - Od pondělí 12. srpna jsou na sekretariátu klubu k zakoupení permanentní vstupenky na domácí zápasy Slezského FC. Bývalí fotbalisté Opavy je dostanou zdarma.

Vedení Slezského FC myslí také na své bývalé hráče. Stejně jako loni na ně totiž čeká malý dárek v podobě permanentky na domácí zápasy Slezského FC v letošní sezoně MSFL.

Na permanentku mají nárok fotbalisté starší pětačtyřiceti let, kteří v opavských barvách odehráli minimálně dvě sezony. Svou celosezónní vstupenku si mohou vyzvednout na sekretariátu Slezského FC každý den od 8:00 do 15:00.

Na stejném místě a ve stejném čase si mohou permanentní vstupenku zakoupit také příznivci opavského fotbalu. Cena permanentky na celou sezonu činí 400 Kč na všechny tribuny (A, F, G i H). Její cena je snížena o 33% proti hodnotě plného vstupného na 15 utkání.

Bližší informace o permanentkách naleznete kliknutím zde, podrobnosti o cenách jednotlivých vstupenek pak najdete pod tímto odkazem.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies