oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 23.10., 12.kolo
SFC Opava 
15:30
 Žižkov

Žákovský výběr U12 obsadil v Hranicích čtvrté místo

19.03.2014, autor Redakce
O P A V A - Žáčci Slezského FC kategorie U12 v sobotu absolvovali velmi dobře obsazený turnaj v Hranicích, kde v konkurenci dalších sedmi silných týmů obsadili solidní čtvrtou příčku.

Naděje Slezského FC na začátku turnaje porazily díky dvěma rychlým trefám Frýdek-Místek 2:1. Pak ale Slezané podlehli slovenské Skalici v poměru 2:3 a následovala bezbranková remíza s Brnem.

Po ní Opavští vybojovali dvě cenné výhry. Olomouckou Sigmu udolali po výsledku 2:0 a o dvě branky zvítězili také nad výběrem domácích Hranic (3:1). Na konci klání Opava prohrála s Baníkem Ostrava 0:2 a s Vítkovicemi uhrála remízu 1:1, jež opavským žákům zajistila celkové čtvrté místo na turnaji.

„Až na desetiminutovku proti Skalici a zápas proti Baníku s výkony týmu vcelku spokojen. Ve hře se objevovaly velmi dobré momenty, ovšem i slabší věci, na kterých musíme zapracovat, pokud se chceme s takovýmito soupeři měřit. Chtěl bych také poděkovat týmu SK Hranice za uspořádání takto kvalitně obsazeného turnaje a rodičům, že i přes velmi pochmurné a studené počasí hnali kluky dopředu,“ řekl kouč opavských nadějí Radim Maloch.

Slezský FC na turnaji reprezentovali: Vít Baránek, Max Starý, Šimon Gargoš, František Žídek, Dominik Válek, Sebastian Latoň, Jakub Rolný, Tomáš Kirschner, Filip Woch, Lukáš Chudý, Filip Jelínek, Petr Latka, Michal Píšala, Michal Hanel, Matěj Hrbáč.

Zápasy SFC Opava

 • SFC Opava – MFK Frýdek-Místek 2:1 (Branky Opavy: Jelínek, Chudý / As.: Kirschner, Rolný)
 • SFC Opava – Skalica 2:3 (Woch, Hanel / As: Rolný,Jelínek)
 • SFC Opava – Zbrojovka Brno 0:0
 • SFC Opava – Sigma Olomouc 2:0 (Hanel, Chudý / As: Rolný, Kirschner)
 • SFC Opava – SK Hranice 3:1 (Jelínek 2, Rolný / As: Gargoš, Latoň, Chudý)
 • SFC Opava – Baník Ostrava 0:2
 • SFC Opava – MFK Vítkovice 1:1 (Jelínek / As: Hanel)

Celkové pořadí turnaje

 1. Zbrojovka Brno
 2. Sigma Olomouc
 3. MFK Skalica
 4. SFC Opava
 5. MFK Frýdek-Místek
 6. MFK Vítkovice
 7. Baník Ostrava
 8. SK Hranice


Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies