oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
středa 19.6., příp.
SFC Opava 
od 10:30
 Vítkovice
Mládež SFC

Do akce jde naše mládež

14.08.2018, autor Redakce
Opava – Středečním utkáním MSDL st. a ml. proti mužstvu MFK Frýdek-Místek se naplno rozjedou soutěže 2018/19 rovněž naším mládežnickým družstvům. Oproti minulé sezoně došlo k několika změnám.

Po sestupu z první celostátní ligy se naše družstva U 19 a U 17 budou snažit o návrat mezi elitu v Moravskoslezské dorostenecké lize a družstva U 18 a U 16 v Moravskoslezské divizi.

„Nejdůležitější personální změnou je odchod šéfa SCM a trenéra U 19 Aloise Skácela, kterému děkujeme za odvedenou práci. Nahradil jej Lubomír Hrabina. Status SCM jsme obdrželi na období 2018-2020,“ řekl sekretář SFC Lumír Sedláček. Mezi trenérským tvářemi se nově objevují hráči spjatí s opavským klubem, a to někdejší výborný útočník Michal Hampel a brankář Vilém Axmann.

Personální obsazení:


SFC U 19, 18: hlavní trenér a šéf SCM: Lubomír Hrabina, asistenti F. Metelka ml. a P. Hadaščok
SFC U 17: hlavní trenér: R. Vojtěšek, asistent Z. Knopp
SFC U 16: hlavní trenér: M. Kotala, asistent R. Keller
Vedoucí mládežnických mužstev: Petr Deseyve
Kondiční trenér mládeže: Ing. Michal Hampel
Trenér brankářů: Vilém Axmann

„V žákovských družstvech přerušil trenérskou činnost Jan Doseděl, kterému rovněž patří dík za kvalitní práci s mládeží i v partnerské škole ZS Kylešovice. Kategorie U 15, 14 budou nastupovat v soutěži MSŽL a kategorie U 13, 12 SpSM Sever. Vedoucí SpSM, jehož status nám opětovně náleží, je Radovan Morong,“ objasnil Lumír Sedláček.

Personální obsazení:


SFC U 15: hlavní trenér Mgr. J. Hruška st., asistent Mgr. D. Sedlář
SFC U 14: hlavní trenér a šéf SpSM Radovan Morong, asistenti R. Rádek a Ing. M. Hampel
SFC U 13: hlavní trenér Mgr. Radim Maloch, asistent Ing. Dominik Havlík
SFC U 12: hlavní trenér Mgr. Jan Hruška ml. , asistent M. ProhászkaPro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies