oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
úterý 21.9., 3.kolo
SFC Opava 
17:00
 Mladá Boleslav

Jaroslav Svozil končí v Opavě, míří do Baníku

24.01.2020, autor Redakce
Opava – Obránce Slezského FC Jaroslav Svozil přestupuje do ostravského Baníku. V opavském klubu působil spolehlivý stoper dva roky a nyní se loučí. V tuto chvíli už Svozil míří za svým novým týmem na Maltu.

„O Jardu Svozila byl dlouhodobý zájem. Obdrželi jsme na něj hned několik nabídek. Jednání byla dlouhá a náročná, ale chtěli jsme docílit spokojenosti všech stran. Baník vyhověl všem našim požadavkům,“ vysvětluje sportovní manažer Slezského FC Alois Grussmann.

Šestadvacetiletý odchovanec olomoucké Sigmy přišel do Opavy před dvěma roky v lednu ze Znojma. Za Slezský FC sehrál celkem 64 utkání, z toho hned 48 v nejvyšší soutěži a vstřelil jeden gól. „Jardovi moc děkujeme za odvedené služby pro náš klub a přejeme mu hodně štěstí v další kariéře,“ dodává.

„Opava mi toho dala hodně. Nabral jsem tady spoustu zkušeností, potkal jsem spoustu super lidí, na které nikdy nezapomenu. Z fotbalového i lidského hlediska mi to dalo strašně moc. Byly to nádherné dva roky v kariéře. Na Slezský FC budu mít jen výborné vzpomínky,“ říká Jaroslav Svozil.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies