oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
čtvrtek 19.5., BAR1
SFC Opava 0
Bohemians 1905 1
neděle 22.5., BAR2
Bohemians 1905 
16:00
 SFC Opava

Jedenáctka válela: Ovládla turnaj v Bruntále, pak si poradila s Bílovcem

24.01.2022, autor Redakce
Opava – Veleúspěšný víkend za sebou má naše nejstarší přípravka kategorie U11. Hráči pod vedením trenéra Marcela Klajmona suverénně zvítězili na turnaji v Bruntále, o den později si pak bez potíží poradili s Bílovcem.

„Šlo o naprosto zasloužené vítězství v celém turnaji, kdy jsme ztratili v osmi utkáních pouhé dva body za jedinou remízu s celkem z Poruby při krásném celkovém skóre 43:3,“ těší hlavního trenéra opavské jedenáctky Marcela Klajmona.

„Kluci po celý turnaj prokazovali své kvality nejen v defenzivních činnostech, ale zejména v těch útočných, kdy bylo k vidění spousty pěkných akcí. Pochvalu zaslouží všech devět hráčů a samozřejmě nemohu opomenout ani cenu pro krále střelců turnaje, kterou si svými čtrnácti góly vystřílel náš Štěpán Heger,“ pokračuje Klajmon.

V neděli pak jeho tým podtrhl úspěšný víkend skvěle zvládnutými zápasy s Bílovcem. „Ve dvou současně hraných utkáních na šířku hřiště v počtu 7+1 a délce 3x30 minut jsme dokázali na jednom hřišti porazit o výběr o rok starších kluků z Bílovce 8:1 a na druhém hřišti stejně staré kluky z Bílovce 17:1,“ dodává kouč nejstarší přípravky SFC.

Slezský FC Opava U11 reprezentovali: Štěpán Baránek, Štěpán Heger, Hynek Hrbáč, Simeon Ivanov, Max Pakča, Dominik Píšala, Mikuláš Rozsypal, Dominik Schoppik, Šimon Skýba. Trenéři: Marcel Klajmon, Martin Prohászka.

Celkové pořadí:

  1. Slezský FC Opava U11
  2. SO Bruntál 1
  3. 1. FC Poruba
  4. MFK Vítkovice
  5. FC Baník Ostrava
  6. FK Šumperk
  7. Jiskra Rýmařov
  8. FK Město Albrechtice
  9. SO Bruntál 2