oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 12.7., Nad
Teplice 
od 15:00
 SFC Opava
Kouba Cup 2016

Ke třetímu místu kraje přispěli i Opaváci

01.09.2016, autor Redakce
Opava – V Břeclavi před nedávnem proběhl prestižní turnaj kategorie U-15 s názvem Kouba Cup. Tuto akci každý rok pořádá jiný kraj. Zastoupení tedy mají nejlepší kluby v České republice. S hráči Slezského FC o sobě dal hlasitě vědět také Moravskoslezský kraj.

Celkově obsadil třetí místo, což se v tak silné konkurenci dá považovat za výrazný úspěch. V nominaci nechyběl opavský brankář Kamil Zbořil, obránci Tomáš Kirschner a Michal Hanel, záložník Vítězslav Knapp a útočník Dominik Kuča.

„Svými výkony určitě zaujali. Všem hráčům výběru patří poděkování za vzornou reprezentaci Moravskoslezské kraje a klubu,“ komentoval kouč krajského výběru U 15 Radovan Morong, který je zároveň trenérem opavské patnáctky.

„Z těchto výběrů se fotbalisté rekrutují do budoucí reprezentace ČR U 15 za dohledu všech trenérů mládežnických reprezentací, ligových koučů, hráčů a skautů z domácích i zahraničních soutěží,“ dodal vzápětí.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies