oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
středa 19.6., příp.
SFC Opava 
od 10:30
 Vítkovice
Miniškolička SFC

Miniškolička naposledy trénovala, ročník 2011 míří mezi přípravky

17.06.2018, autor Redakce
Opava – V pondělí se na malé ploše UT SFC Opava uskutečnil poslední trénink Miniškoličky Slezského FC Opava.

Ročníky 2012 a 2013 vedené trenéry Miroslavem Bedrichem, Pavlem Hartmanem a Emilem Adamczykem budou dále pokračovat v Miniškoličce, kdežto ročník 2011 bude přecházet do nově tvořícího se mužstva SFC Opava U 8, které povedou trenéři Davidové Steffek, Matýsek a Baier.

„Klukům z ročníku 2011 bych chtěl poděkovat za jejich přístup, radost a nadšení z každého tréninku. Společně s trenéry Davidem Mikulou, Lukášem Češkem a patrony týmu Joelem Kayambou a Tomášem Čelůstkou jim přejeme, aby jim chuť zůstala co nejdéle,“ řekl jeden z trenérů Miniškoličky SFC Lumír Sedláček.

„Pokud totiž fotbal nebudou milovat, nemá smysl se rozvíjet a pokračovat. Na závěr bych rád poděkoval všem dětem ročníků 2011 –2013 i jejich rodičům za bezproblémový průběh celého roku a trenérům Miniškoličky za odvedenou práci,“ doplnil sekretář Slezského FC.

Rádi byste přivedli své dítě k fotbalu?

Pokud máte zájem, aby se vaše dítě věnovalo fotbalu a svou kariéru začalo ve Slezském FC Opava, nebojte se nás kontaktovat. Veškeré informace naleznete na samostatné stránce webu, která je věnována náborům.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies