oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 8.8., příp.
Fotbal Třinec 
od 11:00
 SFC Opava
E.ON Cup

Opavští mladíci přehráli Dortmund

21.09.2016, autor Redakce
Opava – V Roudném u Českých Budějovic se před nedávnem uskutečnil čtyřdenní mezinárodní turnaj E.ON Cup, kterého se zúčastnili hráči kategorie U-11, tedy mladí fotbalisté ročníku narození 2006. Na této akci nechyběl ani Slezský FC Opava.

Turnaj se pyšní několikaletou tradicí. Už jenom kvalifikovat se na něj je pořádná fuška. Letos jsme měli výhodu v tom, že náš celek byl nasazen přímo do hlavního finále díky skvělým výsledkům z předchozích ročníků. Hrálo se v počtu 7+1 na polovinu hřiště a do velkého finále se probojovalo celkem osmačtyřicet mužstev.

Opavské fotbalové naděje narazily na týmy AS Monaco, pražskou Spartu či Slavii, Viktorii Plzeň, Zbrojovku Brno, Slovan Liberec anebo Borussii Dortmund. Posledně jmenované borci ze Slezska dokonce porazili v poměru 3:0. Patronem celého turnaje byl nejlepší střelec české reprezentace v historii Jan Koller.

SFC Opava na turnaji reprezentovali tito hráči kategorie U-11: Matyáš Kadlec, Tobiáš Souček, Vít Hendrych, Patrik Jaroš, Alex Zacpal, Tobias Breksa, Daniel Kubát, Vojtěch Hranoš, Michal Vladař, Tobiáš Winkler, Šimon Tomíček, Kryštof Hendrych.

Fotogalerie »Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies