oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
středa 19.6., příp.
SFC Opava 
od 10:30
 Vítkovice
Preview: Slavia – SFC

Slezský FC jede do Edenu. Slavia? Křest ohněm, hlásí Skuhravý

02.08.2018, autor Redakce
Opava – Rozjetá Slavia bude soupeřem Opavy ve třetím kole FORTUNA:LIGY. Sešívaní jsou velkým favoritem. Výhodou Skuhravého výběru je to, že nemá v Edenu co ztratit. V pátek může v hlavním městě jen překvapit.

„Musím říci, že Slavia na mě zatím dělá velký dojem. Má kondičně výborně připravené mužstvo,“ začal rozebírat pátečního soupeře opavský kouč Roman Skuhravý. „Mají velkou rotací týmu a hodně způsobů hry do ofenzivy,“ pokračuje v rozboru sešívaných trenér Opavy. „Pro nás to bude křest ohněm, těžká zkouška a zároveň zajímavá konfrontace,“ dodal.

Slavia je bezesporu velký favorit. „Můžeme jenom překvapit. Myslím si, že i kdybychom prohráli, negativně nás to neovlivní,“ tvrdil Roman Skuhravý.

Jisté je, že opavská sestava dozná oproti úvodním dvěma zápasům změn. Určitě bude chybět Jaroslav Svozil, který byl v duelu se Zlínem vyloučen. „Mám v hlavě řešení, jak Jardu nahradit. Není to ale jediné místo v sestavě, nad kterým přemýšlím. Věřím, že sestavu, kterou vybereme, bude ta správná,“ poznamenal opavský kouč.

Otazník visí i nad startem Joela Kayamby, kterého trápí zdravotní problémy. „U Joela je to mix nervozity a zdravotních potíží. Má problém s lýtkovým svalem,“ zakončil krátké předzápasové povídání Roman Skuhravý.

Páteční zápas v Edenu má výkop v 18.30, živě ho bude vysílat televizní stanice ČT sport.

Informace pro fanoušky

Pro fanoušky, kteří se chystají podpořit Slezský FC na půdě pražské Slavie, přinášíme organizační informace v samostatném článku.

Stadion na mapěPro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies