oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 26.10., 14.kolo
Slovácko 
od 14:30
 SFC Opava
Vánoční zápas – soutěž

Vánoční utkání SFC se blíží, vědomostní kvíz vyhodnocen

17.12.2017, autor Redakce
(AKTUALIZOVÁNO) Opava – Tradiční Vánoční utkání Slezského FC Opava se letos odehraje v pátek 22. prosince od 17 hodin na umělce v Opavě-Kylešovicích.

Mužstvo staré gardy Opava v čele s kapitánem Radomírem Praskem a osobnostmi jakými jsou Karel Orel, Alois Grussmann, Zdeněk Pospěch, Jaroslav Černý či Zdeněk Partyš a další, poměří své síly s trenéry a členy realizačních týmů SFC. Mezi ně patří taktéž skvostní fotbalisté jako František Metelka, Lukáš Černín, Martin Prohászka, David Hampel a další.

„Uvažujeme také o změně hracího systému, a to hře v poli po osmi hráčích a brankáři, rozměrově od šestnáctky po šestnáctku. Chceme tím docílit větší atraktivity v podobě co největšího počtu vstřelených branek, čemuž jistě dopomůže také zrušení ofsajdové hranice,“ řekl sekretář Slezského FC Opava a jeden z organizátorů akce Lumír Sedláček.

Pro fanoušky bude jako tradičně připraveno bohaté občerstvení a výborný svařák. Jste srdečně zváni!

Vstupné je dobrovolné. Výtěžek z něj bude věnován Charitě Opava.

Soutěž zná své výherce

Vědomostní soutěž má své vítěze. Více než 30 tipujících fanoušků se zúčastnilo kvízu Slezského FC Opava. Všem soutěžícím děkujeme za účast a výhercům gratulujeme!

Znění soutěžních otázek

  • 1. Kdo byl nejlepší střelec a kolik branek vstřelil v dresu Slezského FC Opava v první ligové sezoně 1995/96? Správná odpověď: Jiří Bartl, 11 branek.
  • 2. Kolik hráčů Kaučuku / SFC Opava obléklo dres české seniorské reprezentace? Správná odpověď: Zd. Pospěch, A. Grussmann, P. Hapal, L. Kozák, M. Hubník, M. Horňák, E. Lasota, M. Kotůlek, J. Černý.
  • 3. Jakému bělehradskému klubu fandí současný kapitán Slezského FC Nemanja Kuzmanović? Spravná odpověď: CZ Bělehrad.

Výherci vědomostní soutěže

  • 1. Lucie Hloušková
  • 2. Dušan Halama
  • 3. Marek Štencel

Pro převzetí cen, prosím, kontaktujte sekretáře klubu Lumíra Sedláčka na telefonním čísle 777 279 272. Děkujeme.

.



Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies