oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 23.10., 12.kolo
SFC Opava 
15:30
 Žižkov

Vánoční utkání SFC se blíží, vědomostní kvíz vyhodnocen

17.12.2017, autor Redakce
(AKTUALIZOVÁNO) Opava – Tradiční Vánoční utkání Slezského FC Opava se letos odehraje v pátek 22. prosince od 17 hodin na umělce v Opavě-Kylešovicích.

Mužstvo staré gardy Opava v čele s kapitánem Radomírem Praskem a osobnostmi jakými jsou Karel Orel, Alois Grussmann, Zdeněk Pospěch, Jaroslav Černý či Zdeněk Partyš a další, poměří své síly s trenéry a členy realizačních týmů SFC. Mezi ně patří taktéž skvostní fotbalisté jako František Metelka, Lukáš Černín, Martin Prohászka, David Hampel a další.

„Uvažujeme také o změně hracího systému, a to hře v poli po osmi hráčích a brankáři, rozměrově od šestnáctky po šestnáctku. Chceme tím docílit větší atraktivity v podobě co největšího počtu vstřelených branek, čemuž jistě dopomůže také zrušení ofsajdové hranice,“ řekl sekretář Slezského FC Opava a jeden z organizátorů akce Lumír Sedláček.

Pro fanoušky bude jako tradičně připraveno bohaté občerstvení a výborný svařák. Jste srdečně zváni!

Vstupné je dobrovolné. Výtěžek z něj bude věnován Charitě Opava.

Soutěž zná své výherce

Vědomostní soutěž má své vítěze. Více než 30 tipujících fanoušků se zúčastnilo kvízu Slezského FC Opava. Všem soutěžícím děkujeme za účast a výhercům gratulujeme!

Znění soutěžních otázek

  • 1. Kdo byl nejlepší střelec a kolik branek vstřelil v dresu Slezského FC Opava v první ligové sezoně 1995/96? Správná odpověď: Jiří Bartl, 11 branek.
  • 2. Kolik hráčů Kaučuku / SFC Opava obléklo dres české seniorské reprezentace? Správná odpověď: Zd. Pospěch, A. Grussmann, P. Hapal, L. Kozák, M. Hubník, M. Horňák, E. Lasota, M. Kotůlek, J. Černý.
  • 3. Jakému bělehradskému klubu fandí současný kapitán Slezského FC Nemanja Kuzmanović? Spravná odpověď: CZ Bělehrad.

Výherci vědomostní soutěže

  • 1. Lucie Hloušková
  • 2. Dušan Halama
  • 3. Marek Štencel

Pro převzetí cen, prosím, kontaktujte sekretáře klubu Lumíra Sedláčka na telefonním čísle 777 279 272. Děkujeme.

.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies