Slezský zvládl utkání v Rýmařově a postoupil

0:9 (0:3)

Branky: 3x Kramář, 3x Šigut, 2x Janoščín, 1x Bílek

Kameník - D. Furik (16. Palys), Tihelka, Navrátil (80. J. Kocúr), Jeřábek, M. Furik (80. Hradil), K. Kocúr, Dostál (62. Křepelka), Čikl, Hleba, Michalík (62. Kršek)

Lasák - Kadlec (46. Ščudla), Janoščín, Bílek, Kopečný (55. Janjuš) - Šigut, Rychlý (55. Latoň), Pikul (46. Dostál), Kramář, Haitl (23. Helebrand) - Rataj

O P A V A - Slezský zavítal v rámci prvního kola MOL CUPu na hřiště divizního Rýmařova. Utkání s přehledem zvládl a po výsledku 0:9 postoupil.

Hned v úvodu utkání se Slezský dostal do vedení, když domácího brankáře Kameníka prostřelil, po centru Kopečného z pravé strany hřiště, Denis Kramář. Již v sedmé minutě se navíc za hostující obranu dostal Rataj, který byl v šestnáctce faulován a kopala se penalta, kterou s přehledem proměnil Michal Bílek. Fotbalisté SFC i nadále pokračovali v aktivní hře a zatápěli domácím, kteří se v průběhu prvního poločasu do žádné vážnější příležitosti nedostali. Slezský se navíc neustále tlačil do útoku a ve 32. minutě se podruhé prosadil Denis Kramář. Jedinou kaňkou na prvním poločase tak bylo zranění Patrika Haitla, který musel ve 23. minutě střídat.

Do druhého poločasu vstoupili hostující fotbalisté stejně jako do toho prvního a již ve 49. minutě se Denisi Kramářovi povedlo zkompletovat hattrick. Následně se do role střelců pasovali Samuel Šigut s Jiřím Janoščínem. Šigut zaznamenal v rozmezí 60. a 84. minuty hattrick, Jiří Janoščín se pak prosadil dvakrát, kontkrétně v 67. a 90. minutě. Hned čtyři tyto góly pak padly po rohovém kopu, které rozehrával Michal Bílek. Slezský si tak s přehledem zajistil postup do 2. kola MOL CUPu, jehož los je na programu již v pátek 25. srpna.