Branky: 90. Matoušek

ŽK: 60. Janoščín

Richter – Hýbl, Janoščín, Helebrand, Kadlec – Blecha, Omale – Rezek, Málek, Ondráček (73. Rataj) – Vaněček

Pastornický – P. Plachý, Koné, Foltyn, Tusjak – Bláha, Skopec, Kateřiňák, Dordić – Varačka (83. Zeman), Šašinka (77. J. Matoušek)

Slezský nezvládl závěr utkání, když inkasoval v nastaveném čase branku, kterou vsítil střídající Matoušek.

Do první velké šance se dostali hosté, když v 16. minutě šel sám z úhlu Šašinka. Jeho zakončení však postrádalo patřičnou přesnost a Richter tak zasahovat nemusel. Odpověď opavských přišla ve 28. minutě, kdy ke střele napřáhnul Málek. Jeho střelu ještě dokázal vyrazit Pastornický, ale jen k dobíhajícímu Vaněčkovi. Ten však ze slibné pozice bránu minul. Opavští se prezentovali aktivnější hrou a lepším pohybem na hřišti. Těžit z toho mohl Málek i Omale, kteří se pokusili střelami ze střední vzdálenosti překonat Pastornického. Ten však s přispěním svých obránců tento tlak ustál. Neujala se ani kličkovaná Málka, který v rozhodující fázi nedokázal přihrát před bránu. Byli to tak hosté, kteří v závěru mohli udeřit z rohového kopu. Ten rozehráli na krátko a následnou střelu musel řešit až Richter. Poločas tak skončil bez branek, 0:0.

Po změně stran zahrozili opavští. Málek předal míč Blechovi, který centrem na přední tyč našel Vaněčka, jehož prudkou hlavičku zlikvidoval pozorný Pastornický. V 62. minutě se pak ke střele dostal Omale. Jeho prudká rána letěla k levé tyči, ale Pastornický dobrým zákrokem zamezil gólu Slezanů. Opavští postupně přidávali na intenzitě a táborští se uchylovali už jen k nákopům. Rozruch vzbudila až v 83. minutě Ratajova rána z vně pokutového území. Jeho střela ale mířila jen těsně vedle branky Pastornického. V nastaveném čase měli hosté na kopačce vedení. Dva z opavských obránců se srazili u míče a útočící hráč hostí pohrdnul možností ke skórování. Slezané si zahrávali dál a přišel trest. V nastaveném čase se o výhru hostů zasloužil brankou Matoušek, 0:1.