Branky: 8. Malec, 80. Harušťák - 53. Kopečný

ŽK: 74. Ševčík - 48. Kadlec

ČK: 19. Málek

Mucha – Bartolomeu, Ševčík, Štěrba, Harušťák – Habusta (60. Matocha), Malec, Koudelka – Mach (77. Jamiu), Matoušek, Jaroň (60. Slaměna)

Richter – Pejša, Janoščín, Málek, Ondráček (84. Hýbl), Omale (84. Kim), Blecha, Kadlec (84. Velička), Haitl (70. Rezek), Kopečný, Marzuq (70. Rataj)

Opavští v Prostějově na body nedosáhli. Na kolena je srazily dva inkasované góly v krátkém sledu za sebou. I přes vyloučení ve 20. minutě však Slezané podali srdnatý výkon.

První šanci si v utkání vypracovali opavští, kteří po faulu na Haitla zahrávali standardní situaci. Tu nakrátko zahrál Málek, ale s následnou střelou Blechy si Mucha poradil. V osmé minutě se však měnilo na druhé straně v osmé minutě. Malec si po rohovém kopu našel míč na zadní tyči a hlavou jej uklidil za Richtera. O dvě minuty později vyzval Blecha ke střele Kadlece. Ten se opřel do míče a Mucha konečky prstů vyškrábnul míč z pod břevna. O dvě minuty později vystihnul rozehrávku Blecha a po dravém průniku hledal břed bránou Marzuqa. Centr na něj však neprošel. O chvíli později hlavičkoval osamocený Pejša. S jeho zakončením si však poradil Mucha. Ve 20. minutě však rozhodčí posoudil faul Málka na červenou kartu a pro opavskou sedmičku tak utkání předčasně skončilo. Opavští i v deseti byli aktivnější směrem dopředu, ale k výrazné šanci to nevedlo. Proto ve 35. minutě byl stav utkání stále 1:0. Ve 37. minutě si opavští vypracovali rohový kop, který zahrával Kadlec. Jeho centr mířil na Marzuqa, ten však míč netrefil. Ve 40. minutě se kličkou uvolnil Ondráček a propracoval se až k dobré střele. Jeho parádní akce však gólem neskončila jen díky zákroku Muchy. Ve 43. minutě si další pokus vypracoval svou aktivitou Janoščín, který vyhrál svůj osobní souboj. Jeho zakončení však rozvlnilo jen boční sít.

Vstup do druhého poločasu přinesl infarktové stavy pro oba týmy. Nejprve Prostějov nastřelil břevno a z následného protiútoku netrefil bránu nikým nehlídaný Marzuq. Skóre se však přeci jen měnilo. V 53. minutě si našel přetažený centr na zadní tyči Kopečný a propálil míč do sítě, 1:1. O dvě minuty později ale mohli do vedení jít opět domácí. Hlavička z bezprostřední blízkosti se však mezi tři tyče nevměstnala. V 63. minutě se o slovo přihlásili opět domácí. Koudelka za to vzal z dvaceti metrů, ale razantní střele chyběla přesnost. V 68. minutě se do kličkované dal Koudelka, který však nedokázal přesně vystřelit. Skóre tak zůstalo neměnné. Opavští si vzali slovo zpět v 72. minutě, kdy Rataj vystihnul rozehrávku a mířil tváří v tvář na Muchu. Toho však překonat nedokázal. V 80. minutě Prostějov využil standardní situaci, kdy se po sérii odrazů k míči dostal Harušťák, který procedil míč do sítě. V 83. minutě dokázal Prostějov odskočit na rozdíl dvou branek, když nedorozumění v opavské defenzivě využil Matoušek.