4:2 (3:1)
FC Hlučín

Branky: 3. Vaněček, 24. Vaněček, 30. Kadlec, 85. Sochor

Hafera (Číž) - Wehowský (Jaroszek), Pejša, Helebrand, Kadlec (Celta) - Málek, Ondráček, Haitl, Přichystal (Chládek) - Vaněček (Kim), Marzuq (Sochor)

O P A V A - Tři góly v prvním poločase rozhodly o osudu celého utkání. Slezský si po výhře 4:2 připisuje další skalp v přípravě.

Opavští do utkání vstoupili velmi dobře, když se hned v 3. minutě ujali vedení. Přihrávku Přichystala si ve vápně nejlépe našel Vaněček a poslal Slezský do vedení. Ve 20. minutě se Vaněček radoval po druhé. Tentokrát si našel nejlépe centr po standardní situaci a hlavou umístil míč mimo dosah brankáře. Za dalších deset minut se opavští radovali potřetí. Po další standardní situaci se po sehrané akci míč dostal na hranu velkého vápna, kde již číhal připravený Kadlec a střelou z první rozvlnil síť. Hned z další akce mohl ještě Vaněček zkompletovat hattrick, ale v cestě mu stálo břevno hlučínské branky. Divoký první poločas však nabídl ještě jednu branku. Ta však padla do sítě Slezského, když rohový kop ve 34. minutě využil také Hlučín.

Po změně stran měli lepší vstup do druhého poločasu naopak hosté. Ve 49. minutě se ex-opavský Kania dostal do úniku, který proměnil střelou nad nohu Číže. Hra se postupně vyrovnala a oba týmy se snažili o kombinaci především ve středu hřiště. Další šance přišla až v 60. minutě, kdy se po rohu nejvýše do vzduchu pověsil Helebrand. Jeho hlavička však mířila až příliš vysoko. O pět minut se ukázal střídající Kim. Individuální akcí se dokázal uvolnit a dostat se až k zakončení. Obstřel na zadní tyč mu však nevyšel dle jeho představ. Hrozili také hosté. Konkrétně v 72. minutě, když střelu Kanii musel vytlačit na rohový kop až Číž. Branka na straně Opavy nakonec padla i ve druhém poločase. Na konečných 4:2 skóre upravil v 85. minutě Sochor.