oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 23.6., příp.
SFC Opava 
od 15:00
 Vítkovice
U17: Slovácko – SFC Opava 0:3

Sedmnáctka vyhrála na Slovácku

22.10.2016, autor Redakce
Opava – Vynikajícího výsledku dosáhli fotbalisté sedmnáctky SFC v Uherském Hradišti. V duelu se Slováckem od začátku tahali za delší konec, v poločase vedli nejtěsnějším možným rozdílem a nakonec si domů do Slezska odvezli plný bodový zisk.
11.kolo, neděle 16.10.2016, 10:00
Slovácko Slovácko
0:3
SFC Opava SFC Opava
 
Vyklický – Fusek, Anděl (60. Koschatzký), Š. Harazim, Blažej – Souček – Katschmarz (65. Elbel), Darmovzal (68. Mikuš), V. Harazim (68. Miškev), Čonka (70. Kostera) – Veselý. Trenér: Lukáš Černín.
 
Branky: Anděl, Š. Harazim, Veselý.

Zápas na půdě velice kvalitního soupeře se opavským borcům podařil. Kluci byli agresivní, odebírali soupeři balon už na jeho polovině a rychle se dostávali do zakončení. Když se k tomu přidala zodpovědnost v obranné fázi s minimem vyrobených chyb, nebylo co řešit.

„Pro nás je to cenné vítězství. V utkání jsme byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Kluci zaslouží pochvalu, ale do zbytku soutěže je potřeba se vyvarovat kolísavých výkonů a splnit cíl. Tím je postup do jarní skupiny TOP 9,“ uvedl kouč opavské sedmnáctky Lukáš Černín.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies