oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
U16: SFC Opava – HFK Olomouc 4:0

Šestnáctka přehrála HFK Olomouc

15.10.2016, autor Redakce
Opava – Fotbalisté opavské šestnáctky v dalším mistrovském klání narazili na celek Holice. O svém vítězství rozhodli už v průběhu prvního poločasu, během něhož nasázeli soupeři dvě branky. Po přestávce přidali další dvě a celkově vyhráli 4:0.
10.kolo, sobota 8.10.2016, 12:00
SFC Opava SFC Opava
4:0
1. HFK Olomouc 1. HFK Olomouc
Rolný – Goněc, Vrána, Stuchlík, Celta – Šafarčík, Katschmarz, Gorčica, Ščudla – Katschmarz, Janjuš, Kuča (67. Ondráček). Trenér: Radomír Hlaváč.
 
 
Branky: Šafarčík, Kuča, Goněc, Ščudla.

Naši mladí borci si zaslouží pochvalu i proto, že tým se prakticky celý týden potýkal s rozsáhlou marodkou. Na výkonu Slezanů se to ovšem negativně nepodepsalo.

„Kluci hráli s velkou chutí a oproti minulému zápasu v Třinci se náš výkon hodně zlepšil. Dařily se nám rychlé a přesné kombinace. Co je podstatné, většinu z nich se nám podařilo dotáhnout do zakončení. Byli jsme také dominantní na míči a soupeři jsme toho moc nedovolili. Zda jsme schopni výkon zopakovat a naše výkonnost má stoupající tendenci, nám ukáže hned následující utkání na Slovácku,“ uvedl kouč opavské šestnáctky Radomír Hlaváč.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies