oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 23.10., 12.kolo
SFC Opava 
15:30
 Žižkov

Devatenáctka se v Brně držela, nakonec ale prohrála

08.03.2014, autor Redakce
B R N O, O P A V A - Starší dorostenci Slezského FC Opava poprvé v jarní části prohráli. V dopoledním utkání nestačili na výběr brněnské Zbrojovky, i když po první půli drželi Opavští nadějný bezbrankový výsledek. Po hodině hry však šlo Brno dvěma slepenými góly do vedení. V závěru ještě domácí přidali třetí zásah a v poslední minutě ještě Zbrojovka upravila na konečných 4:0 gólem z penalty.
26.kolo, sobota 8.3.2014, 13:00
Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
4:0
SFC Opava SFC Opava
 
Godula - M. Zagol, Pavlíček, Macíček, Rubý (46. Šindler) – Lavrovič, Vicherek (65. Češek), Wicker (88. Mezera), Rolný – Machuča, P. Zagol (70. Maléř)
 

Ohlasy trenérů

Alois Skácel (trenér SFC Opava U19):

„Věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř a první poločas jsme zvládli, i když je pravda, že brankář Godula třikrát zachraňoval naši nedůslednost v bránění. Po změně stran jsme se chtěli rozehrát a ve hře už byly náznaky, že by to mohlo jít. Bohužel jsme po hrubých chybách inkasovali dvě rychlé branky a to rozhodlo. Zápas byl pro kluky velkou školou. Jen mě mrzí, že jsme jej odehráli bez sebevědomí s velkou bázní.“Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies