oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 7.12., 19.kolo
SFC Opava 
od 14:30
 Jablonec
SFC Opava B - Hranice 2:1

Rezervě se podařilo otočit utkání s Hranicemi

03.04.2016, autor Redakce
O P A V A – Dalším divizním pokračováním pro béčko Slezského FC se stal duel s Hranicemi. Třebaže ještě v osmapadesáté minutě domácí na hřišti za koupalištěm prohrávali o jeden gól, ve zbytku zápasu stihli otočit a zvítězili 2:1.
20.kolo, sobota 2.4.2016, 15:00
Opava B Opava B
2:1
Hranice Hranice
Květon – Mezera, Češek, Swiech, Čelůstka – Uvíra (85. Němčík), Dřizgevič (76. Pavlíček), Rolný, Fišer – Kuzmanovič – Korbel (71. Klembara). Trenér: Lubomír Hrabina
 
 
Branky: 59. Čelůstka, 82, Kuzmanovič – 58. Šišlák.
Rozhodčí: Polanský – Silný, Koláček.
ŽK: Korbel – Kuchař, Šišlák.
Diváci: 100

Lví podíl na tom měli fotbalisté áčka Tomáš Čelůstka s Nemanjou Kuzmanovičem, kteří zařídili obě branky. V Opavě se jinak hrál hodně zajímavý fotbal. Během úvodního poločasu měli navrch Slezané, dokonce už v první minutě mohl skórovat Fišer, ale tváří v tvář Tomečkovi trefil pouze hostujícího brankáře.

Podobně dopadl i střelecký pokus Korbela. Také Hranice mohly jít do vedení, jenže Ferencovu ránu na zadní tyč zneškodnil gólman Květon. Gólový účet utkání se měnil až ve druhé půli.

Šišlákova rána z dobrých pětadvaceti metrů skončila v šibenici. Hráče našeho béčka to ovšem nepoložilo a hned vzápětí díky trefě Čelůstky přišla odpověď.

Když do závěrečného hvizdu hlavního rozhodčího chybělo zhruba deset minut, zahrávala Opava roh. Kuzmanovič se prosadil a zajistil svému týmu tři body.

„Odehráli jsme dobrý zápas. Divákům se musel líbit. Hráče musím pochválit za předvedený výkon,“ komentoval trenér opavské rezervy Lubomír Hrabina.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies