oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 21.9., 10.kolo
SFC Opava 
od 16:30
 Liberec
U17: Sparta Praha – SFC Opava 2:0

Sedmnáctka padla se vztyčenou hlavou

16.09.2017, autor Redakce
Praha, Opava – Opavská sedmnáctka sice na Spartě prohrála 0:2, ale rozhodně se vztyčenou hlavou. Slezané rozhodně nebyli horším týmem. Stínem zápasu bylo zranění Theo Janjuše. Ještě pro zajímavost. Koučem mladších dorostenců Sparty je David Holoubek, který ještě nedávno seděl na lavičce letenského áčka a přivedl ho do základní skupiny Evropské ligy.
6.kolo, sobota 16.9.2017, 15:15
Sparta Sparta
2:0
SFC Opava SFC Opava
 
Ondráček – Celta, Stuchlík, Vrána, Goněc – Ščudla (69. Šlesár), Katschmarz, Gorčica, Knapp (69. Dušek) – Kuča (55. Tománek), Janjuš. Trenér: Martin Kotala.
 
Branky: 55. Kozák, 68. Baftijar.
Rozhodčí: Paták – Kubr, Janoch.
ŽK: Vrána (Opava).
Diváci: 80

„Sice jsme prohráli, ale musím říci, že se vztyčenou hlavou,“ zdůraznil trenér sedmnáctky Martin Kotala. „V prvním poločase jsme byli lepším týmem. Měli jsme šance, které se nám nepodařilo proměnit,“ pokračoval v pozápasovém povídání.

Ve druhém poločase se zápas zlomil. Sparta byla efektivnější a vyhrála. „Soupeř své šance proměnil. Zápasu by ale spíše slušela remíza,“ zakončil opavský kouč Kotala.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies