10:15
 SFC Opava

Třináctka jednoznačně zvítězila nad Uničovem

18.08.2015, autor Redakce
O P A V A - Poměrně snadným soustem se pro opavskou třináctku stal zahajovací duel nové sezony s týmem Uničova. Hosté už v poločase prohrávali o sedm branek a v tom druhém skóre narostlo do rozdílu 14:0.
2.kolo, neděle 16.8.2015, 10:00
SFC Opava SFC Opava
14:0
Uničov Uničov
I. skupina: Martin Frey, Jaromír Blažej, Jan Jelen, Dalibor Večerka, Tonda Žižka, Jan Rozsypal, Patrik Péter, Vojta Radoš, Dominik Plodzieň.
II.skupina: Lukáš Kollek, Lukáš Manderla, Denis Kramář, Lukáš Fajkus, Philipp Skront, Šimon Henčl, Radim Hrbáč, Denis Hais, Šimon Makovický, Štěpán Vícha.

Branky: Denis Kramář 4, Jaromír Blažej 3, Dalibor Večerka 3, Lukáš Manderla 2, Martin Frey, Lukáš Fajkus.

Soupeř přijel do Opavy s jasnou taktikou. A sice vycházet ze zajištěné obrany s možností přechodu do brejků. Svěřenci trenéra Martina Kotaly ovšem nenechali nic náhodě a od prvních minut se tlačili do individuálních akcí anebo kombinací. Domácí se tak dostali do nesčetně šancí. Řadu z nich ovšem zastavila tyč anebo uničovský gólman.

„Bylo vidět, že soupeř měl v jednom týmu šikovné hráče, a těm se někdy podařil rychlý protiútok, který jsme ale byli schopni eliminovat anebo ho naši brankáři dokázali zneškodnit,“ uvedl Martina Kotala.

„S prvním vystoupením jsem spokojen a věřím, že s každým dalším utkáním se naše hra bude zlepšovat a herní projev bude mít ty správné parametry,“ dodal na závěr.