oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 25.5., Nad.
Bohemians 1905 
od 17:00
 SFC Opava
U13: SFC Opava – Baník 4:7

Třináctka nezachytila úvod

25.09.2017, autor Redakce
Opava – Derby s ostravským Baníkem nedopadlo pro opavskou třináctku dobře. Opaváci nezachytili vstup do zápasu a to nakonec rozhodlo.
6.kolo, neděle 24.9.2017, 13:00
SFC Opava SFC Opava
4:7
Ostrava Ostrava
Daniel Sukdol, Max Híreš, Dominik Stareček, Patrik Wehowský, Albert Vlašánek, Radek Ligač, Matyáš Pierník, Jan Ulrich, Dan Bártek, Adam Cileček, Dominik Malý, Tomáš Nováček, Lukáš Lazecký, Lukáš Vyležík, Robin Matýsek. Trenér: Marcel Klajmon.
 
 
Střelci SFC: Vyležík 2, Nováček, Malý.

„Nepovedl vstup do zápasu a vůbec celá první třicetiminutovka. Nicméně i tak jsme mohli, a dá se říci, měli utkání zvládnout, kdy jsme již měli na dosah vyrovnání. Jelikož po klucích chceme, aby veškeré věci řešili konstruktivně a fotbalově, tak vcelku logicky i vyrábíme spoustu individuálních chyb, za co nás soupeř tvrdě trestá,“ řekl po zápase trenér Opavy Marcel Klajmon.

„Daleko více mne však mrzí malá agresivita a ochota podstoupit souboj u některých jedinců v obranné fázi a vlastně i v té útočné na čemž musíme neustále v trénincích pracovat,“ přidal ještě jeden postřeh.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies